KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 9

Sürüm : 7.0.483.000 Boyutu : 205 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows 2000/XP/Vista Üretici Firma : : Zone Labs Eklenme Tarihi : 17-04-2009
PROGRAM HAKKINDA

ZoneAlarm, dünyanın en popüler güvenlik duvarı (firewall) yazılımıdır. ZoneAlarm, internette güvenliğinizden sorumludur. Ziyaret ettiğiniz web sitelerini, kullandığınız programları ve internet trafiğini her zaman denetler. MSN Messenger, ICQ, Internet Explorer vb. programları açtığınızda ZoneAlarm programların erişmek istedikleri IP adresi ve portu size bildirir. Akabinde karşınıza Allow veya Deny seçeneklerinden birisini seçmeniz gerekmektedir. "Allow" seçeneği programın/uygulamanın çalışmasına izin verirken, "Deny" seçeneği programın/uygulamanın çalışmasını engeller. Korsan (hacker) saldırılarından sizi koruyan ZoneAlarm, saldırı yapanın IP adresini ve portunu size bildirir. Programda, çerez (cookie) kontrolü de mevcuttur. Programın sihirbazı ve adım adım işlem yapabilme kullanımını kolaylaştırıyor. Çevrimiçi koruma sağlayan en iyi program olan ZoneAlarm`ı mutlaka denemelisiniz.

Not : indireceğiniz 205 Kb boyutundaki dosya, ZoneAlarm`ın ön kurulum dosyasıdır. Bu ön kurulum dosyasını indirip çalıştırdığınızda, yazılım Zone Labs sunucularından indirilecek ve sisteminize kurulacaktır.

ZoneAlarm, ZoneAlarm indir, ZoneAlarm kur, ZoneAlarm yükle, bedava ZoneAlarm indir, full ZoneAlarm indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: