KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 10
Ana Sayfa » Araçlar » Çeşitli » Yemek Tarifi Programı indir

Sürüm : 4.0 Boyutu : 7.07 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı / DeMo Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Data Çözüm Yazılım Eklenme Tarihi : 28-07-2009
PROGRAM HAKKINDA

Yemek tariflerim 4.0 ile amatör veya profesyonel tüm yemek sevdalıları artık kendi arşivini oluşturabilir.

Yazılım,dünya mutfaklarından 618 tarifle beraber geliyor. Bu tariflere ek olarak kendi tariflerinizi ekleyebilir, paylaşabilirsiniz. Yazılımda istediğiniz tarife erişebilmeniz için gelişmiş arama motoru bulunuyor. Tarifler ait olduğu ülkelere ve türlerine göre sınıflanıyor.

Yazılımda, türüne, ülkesine göre listeleme yapabiliyor ve yazıcıdan çok şık bir çıktı alabiliyorsunuz. Örneğin Çin mutfağından et yemekleri türündeki tüm tarifleri listeleyebiliyorsunuz.

Yazılımın çok canlı bir arayüzü var. Bununla beraber yazılımın kullanmı çok basitleştirilmiş. Ev kullanıcılarının, özellikle bayanların hoşuna gidecek çok hoş bir uygulama.

Yazılımın içeriğini kullanıcıları zenginleştiriyor. Bunu yapmak için yeni tariflerinizi ekledikten sonra veritabanınızı Data Çözüm`e göndermeniz yeterli.

Yazılımla beraber gelen tariflerden herkes ücretsiz faydalanabilir. Fakat yazılıma tarif ekleme tam sürüme geçtikten sonra aktive oluyor. Yazılımın tam sürüm ücreti 15 TL`dir.

Yemek Tariflerim, Yemek Tariflerim indir, yemek tarif programı indir, yemek tarif programı yükle, ücretsiz yemek tarifi program
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: