KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 12
Ana Sayfa » Araçlar » Yedekleme » Yedekleme Sihirbazı

Sürüm : Beta Boyutu : 393 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows Me/NT/2000/2003/XP Üretici Firma : : REDUSAN Software Eklenme Tarihi : 09-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

Üreticiden: Yedekleme Sihirbazı, basit bir yedekleme programıdır. Yedeklenmesini istediğiniz her türlü belge, resim, arşiv, dökümanlarınızı hızlı bir şekilde sıkıştırarak ve isteğinize bağlı olarak şifreleyerek ZIP ve RAR biçiminde sıkıştırır.

Özellikleri:

1- Üstün sıkıştırma algoritması ile verilerinizi Winzip ve Winrar biçiminde ve çok hızlı bir şekilde sıkıştırır.

2- İsteğe bağlı olarak verilerinizi şifreleyebilir. Bu şifreler Winzip, Winrar ve diğer sıkıştırma programlarıyla da açılabilir. Yani şifreleyerek yedeklediğiniz dökümanları diğer birçok sıkıştırma programıyla geri yükleyebilirsiniz.

3- Hızlı ve esnek kullanım. Tek tıklama ile yedekleme işlemini başlatabilirsiniz.

Bir dosyayı ve o dosyanın bulunduğu klasördeki tüm dosyaları nasıl yedeklerim ?
Yedeklemek istediğiniz dosyanın üzerine sağ tıkladığınızda açılan menüde "Yedekle"ye tıkladığınızda program yedeklenecek dosya, yedek adı ve hedef klasörü otomatik olarak seçer. Dilerseniz değiştirebilirsiniz.

Bir klasörü nasıl yedekleyebilirim ?
Yedeklemek istediğiniz klasörün üstüne sağ tıklayın. Gönder menüsüne gelin. Yedekleme sihirbazı menüsüne tıklayın. Program yedeklenecek klasörü, klasör adını ve hedef klasörü otomatik olarak seçer. Dilerseniz değiştirebilirsiniz.

yedekleme sihirbazı indir, yedekleme sihirbazı , yedekleme programı, resim yedekleme sihirbazı indir, arşiv oluşturma programı,
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Yedekleme Sihirbazı
SEÇME PROGRAMLAR