KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 10
Ana Sayfa » Güvenlik » Casus/Reklam Yazılımı Temizleme » virüs temizleme programı

Sürüm : 1.37 Boyutu : 3.21 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista Üretici Firma : : Malwarebytes Corp. Eklenme Tarihi : 09-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

Malwarebytes` Anti-Malware ile bilgisayarınıza bulaşıp yerleşen virüsler, solucanlar, truva atları, rootkitler, çeviriciler, casus yazılımlar ve malware denen kötü amaçlı tüm yazılımlara karşı sisteminizi taratıp temizleyebilirsiniz.

Yaptığınız her taramada program sisteminizi tanıyarak işini daha iyi yapmaya çalışmaktadır.Yeni teknolojisi sayesinde kötü amaçlı yazılımları hızlıca bulur, sisteminizdeki etkilerini kaldırır ve engeller.

Programın Tarama Seçenekleri :

 • Hızlı Tarama : Malwarebytes’ın hızlı tarama teknolojisini kullanarak sisteminizi en yaygın kötü amaçlı yazılımlar için tarar.
 • Derin Tarama : Kullanıcı tarafından belirlenmiş tüm sabit disk sürücülerini analiz eder.

  Malwarebytes` Anti-Malware, popüler antivirüs ve antimalware yazılımlarının bile çoğu zaman bulup yok etmekte etkisiz olduğu kötü amaçlı yazılımları temizleme kabiliyetine sahiptir.

  Malwarebytes` Anti-Malware, Gelişmiş İzleme Motoru sayesinde (anlık korumalı ücretli sürümünde) her çalışan uygulamayı kontrol eder ve kötü bir işlem başlatmadan önce araya girerek işlemi sonlandırır.


  Malwarebytes` Anti-Malware, gelişmiş Sezgisel Tanıma Teknolojisi (anlık korumalı ücretli sürümünde) sayesinde, sisteminizde olası tehlikeleri daha iyi analiz ederek tehlikeli işlem yapma ihtimali olan yazılımları önceden tespit edebilir.


  Malwarebytes` Anti-Malware; yaklaşık 75.000 adet kötü amaçlı yazılımı tanıma özelliğine sahiptir. Programın veritabanlarını ister uygulama penceresinden, isterseniz de buraya tıklayarak, kurulumlu paket halinde indirip kullanabilirsiniz.

  Programın Ayrıntılı Özellikleri :
 • Oldukça hızlı tarama yöntemi
 • Tüm bilgisayar sürücü ve klasörlerini, dosya biçimi ayırt etmeden kontrol edebilme
 • Anlık koruma özelliği (sadece kayıtlı sürümde)
 • Sürekli güncellenen veritabanları
 • Karantina seçeneği
 • Hem tarayıcı, hem de anlık koruma sistemi için hariç bırakma kuralları tanımlayabilme
 • Gelişmiş performans seçenekleri ayarları
 • Zararlıları elle temizlemek için eklenen ipucu pencereleri
 • Çoklu dil desteği seçimi (Her ne kadar yapılan çeviriyi pek başarılı bulmasak da Türkçe de gerek kurulum, gerekse de çalışma aşamasında destekleniyor - çok yakında sitemiz editörlerinden bosluk tarafından, mevcut çevirmen hiredblade ile birlikte çeviri güncellenecektir)
 • Diğer virüs tarayıcısı programlar ile tam olarak uyumlu çalışabilme
 • Komut satırı seçenekleri
 • Windows gezgini sağ tuş tıklamasına eklenebilme özelliği ile, dosyaları kolaylıkla tek olarak tarayabilme.  Programın Desteklediği Diller :

  İngilizce, Arnavutça, Bulgarca, Katalanca, Basit Çince, Geleneksel Çince, Hırvatça, Çekçe, Danimarkaca, Almanca, Fince, Fransızca, Yunanca, Macarca, İtalyanca, Litvanyaca, Makedonyaca, Norveççe, Polonyaca, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, İsveççe, Türkçe, Ukraynaca.

  Lisans & Kullanım İzni :

  Sayfamızdan indireceğiniz bu sürüm anlık koruma sağlamayan, sadece sisteminize daha önceden bulaşmış zararlıları bulup temizlemeye yarayan sürümdür. Bu sebeple bilgisayarınızda her zaman aktif çalışan ve anlık tehlikeleri analiz eden bir anti-virüs veya güvenlik duvarı özellikli bir program kullanmanızı tavsiye ederiz.  Programın anlık koruma, zamanlanmış tarama ve otomatik güncelleme özelliklerini kullanabilmek için tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Son kullanıcı ve kişisel kullanım lisansını, 41.39 TL ödeyerek bu sayfadan satın alabilirsiniz. Ticari ve iş bilgisayarlarında kullanabilmek için ise yıllık lisans satın almanız gerekmektedir.

  Ticari lisans alabilmek için ise üreticinin e-posta adresi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.  Portable Sürümü : Uygulamanın, kurulum gerektirmeyen ve usb aygıtları gibi çıkartılabilir sürücülerde de çalışan `Portable` sürümünü, buradan indirebilirsiniz (firma tarafından değil, 3. parti şahıslar tarafından hazırlanmıştır).

  Editörün Notu : Programın Kurulması ile ilgili Resimli Anlatım Sayfası içeriğimize ise buradan gözatabilirsiniz.
bedava virüs temizleme programı indir, anti virüs, antivirüs indir, truva atları temizleme programı indir, solucan temizleme programı indir, virüs temizleme programı, bedava virüs ve casus yazılım tarama programı, bedava virüs tarama programı ı
haluk nabi soylu 30.06.2010 - 08:09 gerçekten gerekli olan bir proğram...
erhan 21.05.2010 - 03:59 çok güzel bir program
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
virüs temizleme programı
SEÇME PROGRAMLAR