KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 7
Ana Sayfa » Mac » Oyunlar » VICE Mac indir

Sürüm : 2.0 Boyutu : 12.9 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Mac Tiger/OS X Üretici Firma : : Vice Team Eklenme Tarihi : 10-04-2009
PROGRAM HAKKINDA

VICE, Unix, MS-DOS, Win32, OS/2, Acorn RISC OS, BeOS, QNX 6.x, Amiga, GP2X veya Mac OS X sistemleri ve eski 8-Bit bilgisayarlar için oluşturulmuş olan uygulamaları bilgisayarınızda çalıştırabilmenizi sağlayan bir emulatör yazılımıdır.

Özellikle eskiden Commodore 64 kullanıp da o bilgisayarlarında yıllar önce oynadıkları oyunları yeniden oynamak isteyenler için oldukça faydalı bir araçtır. Aracın bu sürümü C64, C128, VIC20, hemen hemen tüm PET modellerini, PLUS4 ve CBM-II sistemlerini desteklemektedir.

Eğer yıllar önce Commodore 64 veya bir başka sistemde oynayıp da bugün oynayamıyorum diyenlerdenseniz aracı mutlaka indirin. Yıllar önce oynayıp da bitiremediğiniz, keşke yıllar öncesine dönsem de oynasam dediğiniz oyunları bilgisayarınız da rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Lütfen Dikkat: PowerPC sistemler için en az Mac OS X 10.3, Intel sistemler için en az Mac OS X 10.4 gereklidir. Mac OS X DVD`lerden ekstra kurulumlar için ise X11.app 1.0 sürümü gerekmektedir.

VICE, VICE mac, mac için VICE indir, full VICE mac indir, bedava VICE yükle, full VICE
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: