KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 10

Sürüm : : Boyutu : 904 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows XP/Vista/7 Üretici Firma : : Anti-Frustration Software Eklenme Tarihi : 13-10-2011
PROGRAM HAKKINDA

Soluto Program Hakkında
Bir çok bilgisayar kullanıcısı bilgisayarının yavaş açılmasından yakınır. Eğer siz de onlardan biriyseniz, bilgisayarınız açılırken hangi programların başladığını ve açılış sürelerini gösteren bu program tam size göre.

Verdiğimiz linkten programı indiriyorsunuz, çift tıklayıp açtınızda yaklaşık 7 MB`lık bir ek dosyayı kendisi indirmeye başlıyor ve bilgisayarınıza yüklüyor.

Program yüklendikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor. Bu sayede program, bilgisayarınızın açılışında hangi programların başladığını ve ayrı ayrı ne kadar sürede açıldığını analiz ediyor.

Analiz ettikten sonra araç çubuğundan programı açtığınızda ekranda analiz sonuçlarını üç farklı kategoride göreceksiniz.

Ekranın sol tarafındaki No brainer kısmındaki programların üstüne tek tek geldiğinizde programın detaylarını, ne kadar sürede açıldığını ve Soluto`nun bu program hakkındaki önerisini görebilirsiniz.

Programın üstüne geldiğinizde açılan ufak pencerede Pause seçeneğine tıkladığınızda programın bilgisayarınız açılırken başlamasını engellemiş olacaksınız.

Delay seçeneği ise, diğer programlar açıldıktan sonra çalışmaya başlaması anlamına geliyor.

Program kolay kullanımı ve temiz arayüzü ile göze çarpıyor. Soluto gibi aynı görevi yapan bir çok program mevcut, hatta bilgisayardan çok iyi anlayanlar program kullanmadan bile bu sorunu halledebiliyor. Ancak Soluto bilgisayarınızda bulundurmak isteyeceğiniz türdeki programlardan.

bilgisayarı hızlandırma, Soluto
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: