KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 8
Ana Sayfa » Oyun » Eski Oyunlar » Snood (Mac)

Sürüm : 3.0 Boyutu : 3.07 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı / DeMo Dili : Ingilizce Platform : Mac OS X Üretici Firma : : WOM Games Eklenme Tarihi : 13-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

Eskimeyen türden bir yapboz oyunu arıyorsanız bu oyun tam size göre. Bu oyunda Snood adı verilen ufak şekiller mevcut, amacımız snoodları birbirine yakınlaştırmadan hepsini kurtarmak.

Snood diye bahsettiğimiz şey aslında ufak resim şeklinde yüz ifadeleri. İnternette oldukça sık kullandığımız ifadelere benziyor. Snoodlar faklı şekillerde gülen, gözlüklü, sırıtan, kızan vb.. birçok ifadeyi andırıyor.

Snood oyunundaki amacımız aynı ifadeleri birbirine yakınlaştırmadan kötü snoodlardan kurtarmak. Ekranın üstünden sürekli akan bu snoodları vurarak düzenlemeye çalışıyoruz. Snoodları kurtarırken en büyük yardımcı ekranda duran tehlike göstergesi eğer birbirlerine çok yakınlaşıyorlarsa tehlike göstergesi artarak sizi uyarıyor.

Snood oyunu oldukça keyifli zaman geçirebileceğin hatta stres atabileceğini küçük boyutlu eski tarz bir yapboz oyunu. Buradan indireceğiniz sürümü DEMO yani kullanım kısıtlamalıdır.

Snood, Snood oyna, mac için Snood, mac Snood game download, Snood play, mac için Snood oyunu, mac için yapboz oyna
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Snood (Mac)
SEÇME PROGRAMLAR