KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 11
Ana Sayfa » Araçlar » Sistem Araçları » Shurzanop

Sürüm : 2.0 Boyutu : 7.31 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Türkçe Platform : Windows XP/Vista/7 Üretici Firma : : SHURZAN SOFT Eklenme Tarihi : 29-10-2010
PROGRAM HAKKINDA

Windows işletim sisteminin derinliklerinde kullanıcının erişemediği yönetimsel özelliklerinin saklı olduğu bilinmektedir. Bu ayarlara kullanıcılar tarafından yapılan müdahale risklidir. Yönetimsel özelliklerin ihtiyaç olduğunda uzman bilgisayar yöneticiler tarafından yönetilebilmeli ve düzenlenmelidir.

İşletim sisteminin Registry olarak bilinen Windows kayıt kütüğü, sistemin çekirdeğini oluşturur. Burada yapılacak bir hata, sistemin çökmesine ya da Bilgisayarın bir daha açılmamasına sebep olabilir! Yine bu alanda da yapılacak değişiklikler uzman bilgisayar yöneticilerine bırakılmalıdır.

Shurzanop v2.0 bir kaç tıklama ile bu özellikleri ve ayarları bilgisayar kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır. Kolay kullanıcı ara yüzü ile Bilgisayar kullanıcıları, uzman bilgisayar yöneticileri gibi çalışma olanağı bulacak yönetebilecektir.

Entegre 9 yönetimsel modül ile hem kullanıcıların hem de uzman bilgisayar yöneticilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalar gerçekleştirilmiştir.

Ana kategoriler:

 • Kullanıcı hesapları: Windows oturum hesaplarının yönetimi ve özelleştirilmesi sağlar.
 • Sanal Masaüstü: Çoklu çalışma ortamı sağlayarak dağınık çalışmalarda toparlayıcı olanak sağlar.
 • Kopya dosya: Bilgisayarınızda, zamanla biriken dosyaların gereksiz kopyalarını bularak diskinizi veri çöplüğünden kurtarır.
 •  
 • Etkin işlemler: Sistemde çalışmakta olan işlemleri listeler ve yönetilmesini sağlar.
 • Servisler: Sistemde geri planda çalışan hizmet veren servisleri listeler ve yönetilmesini sağlar.
 • Temizlik: İki alt kategoriden oluşur. 1-Geçici (Temp) dosyaların temizliği ve 2-Geçersiz kısa yolların temizliği için kullanılabilir.
 • Sistem ile ilgi tüm ayrıntıları 8 alt kategoride sunar.
 • Registry ayarları: Windows kayıt kütüğünde bir çok özelliği ve ayarı 7 alt kategoride yapılmasını sağlar.

  Shurzanop v2.0, Windows işletim sistemi için yönetimsel ayarlar, düzenlemeler ve geliştirmeler için tasarlanmıştır. Yaşar İsmail AKTAŞ tarafından Borland C++ ile geliştirilmiştir.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı 15 gün deneme sürüm olarak kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanmaya devam etmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 35 TL`dir.
 • windows yönetim programı, Shurzanop
  Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
  ADINIZ: MAİL:
  MESAJINIZ: