KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 13
Ana Sayfa » Ses - Video » Ses/Görüntü Oynatıcılar » ses görüntü oynatıcı

Sürüm : 1.0 Boyutu : 571 Kb Kullanım İzni : Bedava / Reklamlı Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : SadeceSoft Eklenme Tarihi : 09-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

Bu program sayesinde bilgisayarınızda yüklü olan bir MIDI teknolojisini kullanarak piyano çalabilirsiniz.

Programda 38 ana ses ve 27 ara ses bulunmaktadır. Sertlik ayarı sayesinde sesin çıkışını ayarlayabilirsiniz, çıkış kanalını ve ses yüksekliğinide programdan ayarlayabiliyorsunuz. Eğer dilerseniz ayarları gizleyip tekrar görünür hale getirebiliyorsunuz.

Çaldığınız her nota gerçek piyano sesi olacaktır. Eğer güzel bir ses sisteminiz varsa çok keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Dilerseniz piyanoyu fareniz ile dilersenizde klavyeniz ile çalabilirsiniz. Çaldığınız müzikleri kaydedebileceğiniz gibi kayıtlı olanlarıda dilediğiniz zaman tekrar dinleyebilirsiniz.

Program`ın çalışması için sisteminizde yüklü halde bir MIDI teknolojisi yüklü olmalıdır (Windows XP işletim sistemlerinde zaten mevcuttur.) yoksa programdan ses alamazsınız. Eğer başka bir MIDI teknolojisi sisteminizde yüklü ise program bunların arasında en son yüklenmiş olanı seçerek sesin çıkarılmasını sağlayacaktır.

ses görüntü oynatıcı, piyano çalma programı, piyano çalma programı indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: