KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 9
Ana Sayfa » Güvenlik » Güvenlik Duvarı » Rising Firewall

Sürüm : 2008 Boyutu : 14.4 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Rising Eklenme Tarihi : 17-04-2009
PROGRAM HAKKINDA

Üreticiden: Rising Firewall, çevrimiçiyken bilgisayarınızı saldırılardan korumak üzere tasarlanmış özelleştirilebilir bir kişisel bilgi güvenliği ürünüdür.

Güvenlik duvarı kullanımı, bilgisayar güvenliği için kesinlikle gerekmektedir. Bilgisayarın 65,635 portunu kontrolsüz bırakmak, güvenliği elden bırakmak ile eşdeğerdir. Rising Firewall, kolay kullanıcı arayüzü ile, her seviyeden kullanıcıya portların kontrolünü sağlamaktadır.

Özellikler:

 • Güvenlik Duvarı ile Çoklu Hesap Yönetimi
  Güvenlik duvarı, iki hesaba sahiptir: bir yönetici hesabı ve bir kullanıcı hesabı. Güvenlik duvarı, iki hesap arasında geçiş yapılabilmesini sağlayan bir fonksiyon içerir. Yönetici bütün koruma duvarı fonksiyonlarını yürütebilirken, kullanıcı hesabı koruma duvarı ayarlarını ve kurallarını değiştiremez veya koruma duvarının işlevini başlatamaz/durduramaz ve koruma duvarı işlevinden çıkamaz. Ayrıca, yönetici hesabına geçebilmek için kullanıcının yönetici parolasını da biliyor olması gerekir.
 • Truva Atı Tanımlama Teknolojisi
  Buluşsal virüs tarama teknolojisi sayesinde, bir program internete bağlandığında, truva atı tarayıcısı programı taramaya başlayacaktır. İşlem şüpheli bir işlemse, kullanıcı uyarılır. Bu teknoloji, şüpheli programları otomatik olarak tanımlayabilme yetisini arttırır.
 • IE Fonksiyonuna Yönelik Çağrı Durdurma
  IE açık bir Com bileşeni çağrı arayüzü sağladığından, kötücül programlar tarafından çağrılabilir. Bu fonksiyon, IE arayüzü çağrısı gerektiren programları kontrol eder. Eğer programın kötücül bir program olduğu tespit edilmişse, kullanıcı uyarılır.
 • E-Dolandırıcılık Karşıtı ve Truva Atı Karşıtı İnternet Sitesi
  Bu internet sitesi, yasadışı, yüksek oranda riskli ve/veya yüksek orandan tehlikeli internet sitelerinin bir listesini içeren bir dizi güçlü ve yükseltilebilir kara liste kuralları sağlar. Kara liste kurallarını kullanarak, listede yer alan internet sitelerine yönelik herhangi bir erişim teşebbüsü engellenecektir.
 • Modül Testi
  Güvenlik duvarı, bütün modüllerin internet erişimini kontrol edebilir. Bir uygulama internete eriştiğinde, koruma duvarı, onay verilip verilmediğini görmek için modülün yetki durumunu kontrol edecektir. Eğer onay verilmemişse, internete erişim engellenir. Önceden, ilgili DLL`ler yerine uygulamaları test ediyorduk. Modül testi artık, internete erişebilmek için truva atlarının normal işlemlere nüfuz etmesini engelleyecek.
güvenlik duvarı programı indir, Rising Firewall indir, bedava Rising Firewall kaydet, Rising Firewall setup
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: