KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 8
Ana Sayfa » İnternet » Sohbet - İletişim » yasak site açma

Sürüm : 2.0 Boyutu : 958 Kb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Easy-Hide-Ip Team Eklenme Tarihi : 12-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

Hide-IP-Browser bir anonim sunucudur. Internet Explorer gibi bir pencere açıp, buradan seçeceğiniz vekil sunucu (proxy) yoluyla çeşitli sebebler yüzünden giremediğiniz sitelere girebilirsiniz.

Basit ve sade arayüze sahiptir. Ayrıntı ve zorluk içermez. Yapmanız gereken sadece `Proxy Server` kısmından girişleri yapmak ve daha sonra alt kısma gideceğiniz siteyi yazıp onaylamak.

Hide-IP-Browser ile gerçek IP adresinizden farklı olarak başka bir IP adresi üzerinden internete bağlanıp, internette dolaşırken gerçek kimliğinizi gizlemiş olursunuz.

Program IP adresi gizlemek için kayıtlı bazı ülkelerin vekil sunucularını kullanır. Bunlar ise ABD, İngiltere, Hollanda, Almanya, Hindistan, Fransa, İsrail, kanada, Rusya, Litvanya, Macaristan, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka`dır.

Eğer bir güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.

3 basit adımda işlem gerçekleşir. 1) Yeni IP almak için ülke ve konum seçilir. 2) Set tuşuna basılır. 3) `Go` ile işlem sonlandırılır.

Nasıl yapılır videosunu seyretmek için buraya tıklayınız.

Kısıtlama ve lisans:
Deneme süresi olarak 3 gün kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. 1 aylık lisanslı fiyatı 7$`dır.

Hide-Ip-Browser, yasak sitelere giriş programı, youtube.com giriş, yasak sitelere engelsiz girme, mahkeme kararı kaldırma programı, Hide-Ip-Browser download
mert 20.08.2010 - 16:12 güzel bir şey
sony 13.07.2010 - 23:23 iyi
yunus emre 14.02.2010 - 05:46 çok güzel bir site
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: