KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 11
Ana Sayfa » İnternet » İndirme Yöneticileri » Fresh Video Downloader

Sürüm : 1.90 Boyutu : 771 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows XP/Vista/7 Üretici Firma : : Freshdevices Eklenme Tarihi : 06-06-2013
PROGRAM HAKKINDA

Fresh Video Downloader Program Hakkında
Fresh Video Downloader, kolay kullanımlı bir video indirme yazılımıdır. Yazılım başta YouTube olmak üzere tüm video izleme sitelerinden indirme işlemi yapabilmektedir. Yazılımla aynı anda birden fazla video da indirebilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan yazılımla FLV ve MP4 biçimlerine destek verilmektedir.

Fresh Video Downloader yazılımı ile video indirebilmek için yapmanız gereken; video izlediğiniz sayfanın linkini kopyalayıp ilgili alana yapıştırmak ve ardından videonun hangi dizine kaydedilmesini istiyorsanız o alanı seçmektir. Son olarak da OK düğmesine tıklamanızla video indirilmeye başlayacaktır. İster FLV ister MP4 biçiminde kayıt yapabilirsiniz.

Fresh Video Downloader yazılımı HTTP Proxy desteği de sunmaktadır. Küçücük boyutu ve kolay kullanımı ile memnun kalacağınız bir video indirme yazılımıdır. Yazılım ev kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sadece buraya tıklayarak ücretsiz kayıt kodunu almanız gerekmektedir.

video indirme programı, video indir, internetten video indirme programı yükle
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: