KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 7
Ana Sayfa » Mac » Oyunlar » Pax Galaxia (Macintosh)

Sürüm : 1.15.3 Boyutu : 3.67 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı / DeMo Dili : Ingilizce Platform : Mac OS X Üretici Firma : : Sillysoft Games Eklenme Tarihi : 09-09-2009
PROGRAM HAKKINDA

Pax Galaxia, bir strateji oyunudur. Öğrenilmesi ve oynanması kolay, ilgi çekici basit ama hoş grafiklerle süslenmiş ve çeşitli haritalarla desteklenmiş bir oyundur.

Göreviniz haritadaki her yıldızın kontrolünü ele geçirmek. Tabii bunu yapmak için de sağlam bir güce sahip olmalısınız. Yeni gemiler yapıp, doğru rotayla gemilerinizi düşman üzerine yollamalı ve savaşı kazanmalısınız. Bilgisayara karşı yorulduğunuzda insanlara karşı oynayabilirsiniz.

Kolaydan en zora doğru oyunu sürdürebilirsiniz. Oyun zorlaştıkça büyük bir konsantrasyon gerektirir. Orduları yönetmek ve fetih üzerine kurulu oyunda kısıtlı sayıda yer ve gemiyle oyuna başlayıp kazandıkça aşama atlayabilirsiniz. Her gezegen için kendi özel yeteneğe sahip, yeni gemi yapmalısınız.

Yeni gezegende üs kurup, düşman gemileriyle savaşmak için geminizin rotasını koordine etmelisiniz. Ayrıca savunmanıza da önem vermelisiniz. Düşman gemilerinin arkasından sızıp, gemileri ve gezegeni ele geçirebilirsiniz.

Fantastik ama basit grafiklerle süslenmiş bir taktik oyunudur. Tek yıldız imparatorluktan galaksiyi yönetecek güce sahip olabilirsiniz. Bir yıldıza tıklayarak komut verebileceğiniz bir oyun.

Oyunun demo sürümünde 3 düzey açıktır. Tüm düzeylere erişmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 20$`dır.

Macintosh OS X 10.2 ve üstünü destekler. Oyunun Mac OS X haricinde Windows sürümü de vardır.

Pax Galaxia (Macintosh), strateji oyunu, galaxia
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: