KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 19
Ana Sayfa » İş - Ofis » Veritabanı » Otel Pro 2009

Sürüm : 2.1.0.5 Boyutu : 4.04 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : UmutSoftware Eklenme Tarihi : 16-09-2009
PROGRAM HAKKINDA

Otel Pro 2009 Otel Yazılımı; Rezervasyon takibi, cari kayıt ve cari işlem takibi, müşteri hareketleri ve Emniyet kimlik bildirim işlemleri için xml raporu oluşturma gibi özellikleri ile büyük ve küçük tüm otel işletmelerinin ihtiyaçlarına hitab edecek şekilde düzenlenmiştir.

Ayrıca Kullanıcı Tanımlama, kullanıcı yetkileri belirleme ve bu sayede veri güvenliğini sağlama, oda tanımlama ve oda özellikleri belirleme, rezervasyon ve müşteri giriş çıkış işlemlerinde görsel ve canlı oda takibi yapabilme, veri gönderim problemleri halinde emniyete teslim edilmesi için karakol formu düzenleme, hizmet kaydı yaparken işlemleri hızlandırmak için hizmet türleri ve bedelleri belirleme , arşivlemek veya müşteriye vermek üzere müşteri masraf folyosu çıkartma, hatırlatma notları yazma ve takip etme ve verileri yedekleme gibi birçok özelliği barındırmaktadır

Oda Tanımları
Oteldeki tüm oda türleri, istenilen isimlerde tanımlanabilir. Odaların bulunduğu katlar tanımlanabilir ve ilgili tüm ekranlarda odalar kat bazında görülebilir. Odaların özellikleri detaylı olarak yazılabilir ve ilgili tüm ekranlarda görülebilir.

Kullanıcı Tanımlamaları
Program kullanıcıları çok detaylı yetki seviyelerine sahip olabilir ve Program yönetimleri bu yetkilere göre belirlenir. Bu sayede iş ve veri güvenliği sağlanmış olur.

Hizmet ve Ücret Tanımlamaları
Ücretlendirme işlemlerinde kullanılmak üzere oda fiyatlarından yiyecek, içecek ve çeşitli faaliyetlere ilişkin bir çok işlem ve fiyat türü tanımlaması yapılabilmektedir.

Rezervasyon İşlemleri
Rezervasyon ve müşteri giriş çıkış işlemlerinin yapıldığı ekrandır. Firma veya Bireysel rezervasyon kayıt işlemleri yapılarak ilgili rezervasyon tarihinde bu rezervasyona bağlı giriş ve çıkış işlemlerinin takibini sağlar. Yapılan giriş ve çıkış işlemlerine göre odaların doluluk ve boşluk bilgilerini online olarak kullanıcıya sunar ve kullanıcını oda seçimini kolaylaştırır. Odaların temiz ve kirli durumlarını takip etmeyi sağlar.
Yapılan hizmet ve satışlarla ilgili ücretlendirme ve müşteri folyosu oluşturma işlemlerinin yapılmasını sağlar. Aktif rezervasyonlara ait XML raporu, Müşteri listesi, Karakol Formu ve Müşteri folyosu gibi dökümlerin tek tuşla alınabilmesini sağlar.

Cari İşlemler
Otel Müşterilerine ilişkin Geçmiş ücretlendirme ve işlemlerin Takip edilip buna göre müşteri değerlendirmesi ve takibinin yapılmasını sağlar. Cari takip işlemleri otelin müşteri değerlendirmelerinde ve yeni fiyat uygulamalarında etkili olur.

Yazılım Fiyatı
200 TL + Kdv dir

Otel Pro 2009, rezervasyon takibi, cari kayıt, cari işlem takibi
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Otel Pro 2009
SEÇME PROGRAMLAR