KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 13
Ana Sayfa » Güvenlik » Güvenlik Duvarı » Norton Personal Firewall 2003

Sürüm : 6.0 Boyutu : 748 Kb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı / DeMo Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Symantec Corporation Eklenme Tarihi : 17-04-2009
PROGRAM HAKKINDA

Symantec`in bilgisayar kullanıcılarının hackerlar tarafından gelebilecek saldırılardan korumak için çıkardığı en son firewall programı. Bu program bilgisayarınızın bütün internet bağlantılarını kontrol altına alıyor ve tüm şüpheli programları size bildiriyor. Bu yeni sürümün en güzel özelliği Windows XP Home Edition ve Windows XP Professional destekli olması. Diğer firewall programlarında, kural-tabanlı firewall, uygulama denetimi ve saldırı tesbiti özelliklerinden sadece 1 veya 2 tanesi bulunmaktaydı. Fakat Norton Personal Firewall 2003`de üç özellik de mevcut.
Norton Personal Firewall 2003`ün yeni özellikleri:

  • Yeni ve güçlü firewall teknolojisi ile tüm internet bağlantılarını denetler.

 

  • Otomatik bloklama özelliği ile dışarıdan gelebilecek herhangi bir saldırıyı engeller.

 

  • Uygulama denetimi özelliği ile, kullanıcının bilgisi olmadan bilgisayara yüklenen trojan ve zararlı programlara karşı tam koruma sağlar.

 

  • Güvenilir olmayan web sitelerine karşı kişisel bilgilerinizi filtreler. Böylece kişisel bilgileriniz gizli kalır.

 

  • Konfigürasyon ayarlarını kolay hale getirebilmek için, bu yeni sürüme Security Asisstant adlı bir program eklenmiş. Böylece program bilgisayarınıza uyumlu bir şekilde çalışır.


Norton Personal Firewall 2003 Dünya`da en iyi firewall yazılımı olarak gösteriliyor...

NOT:Programı kurmak için internete bağlı olmalı, indirdiğiniz bu dosyayı çalıştırmalı ve internetten 26 MB büyüklüğündeki kurulum dosyasını almalısınız.

Norton Personal Firewall 2003, nortan güvenlik programı indir, Norton Personal Firewall 2003 indir, bedava Norton Personal Firewall 2003 indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: