KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 11
Ana Sayfa » İş - Ofis » Saat - Takvim - Ajanda » My Address Book Pro

Sürüm : 2.8.6 Boyutu : 1.54 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows 98/Me/2000/2003/XP/Vista Üretici Firma : : Klaus Roemer Eklenme Tarihi : 02-10-2009
PROGRAM HAKKINDA

My Address Book; kullanımı kolay bir adres defteridir.
Program sayesinde arkadaşlarınızla, ailenizle ve iş arkadaşlarınızla kurabileceğiniz iletişim adreslerini kaydedebilirsiniz.
Program kişinin adresini, e-posta adresini, web sitesini, telefon numaralarını ve kendinizin yapacağı kişisel açıklamalarınızı kaydedebiliyor.
Kaydettiğiniz kişilerin web sitelerini gezebiliyorsunuz ve o kişilere e-posta yollayabiliyorsunuz. Dilerseniz eklediğiniz kişilerin tüm iletişim bilgilerini yazıcıdan yazdırabiliyorsunuz.

Program verileri koruma yönünden gelişmiş. Çünkü kayıtlı olan tüm verilerin yedeğini alıyor ve herhangi bir bozulma olursa yedeği geri yüklüyor.

Eğer programın önceki sürümlerinden birini kullanıyorsanız bu sürümü yüklemekten korkmayın. Çünkü bu yeni sürüm önceki sürümlerde kaydettiğiniz verileri çalıştırabiliyor. Yani herhangi bir veri kaybınız olmuyor. Ayrıca bu sürüme programı şifre ile koruma özelliği de eklenmiş. Yani isterseniz programı sizden başka hiç kimse açamaz.

Bedava İş Ofis, Saat Takvim indir, bedava Ajanda indir , bedava My Address Book Pro indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
My Address Book Pro
SEÇME PROGRAMLAR