KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 13

Sürüm : 2009 Beta Boyutu : 49.5 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı / DeMo Dili : Ingilizce Platform : Windows 2000/XP/Vista Üretici Firma : : MKS Sp. Eklenme Tarihi : 15-04-2009
PROGRAM HAKKINDA

Garip ismi, Alışılmışın dışındaki çalışma prensibi ile pek de duymadığımız bir Antivirüs ve Güvenlik paketi, mks_vir...

Adı gibi ilginç olan bu virüs ve güvenlik duvarı paketinin tarihi, aslında çok da eski bir geçmişe dayanmıyor. Program ilk olarak 1987 yılında virüslerin bir anda ortaya çıkıp çok büyük zararlar vermeye başladığı bir zamanda hazırlanmış ve geliştirilmeye devam ediliyor. Geçen yıllar, üretici firmayı daha da olgunlaştırmış olacak ki program, antivirüs paketi yanında güvenlik duvarı, e-posta tarayıcısı, Windows kayıt defteri koruması ve uygulama izleyicisi ile tam bir Güvenlik paketi durumuna getirilmiş.

Yazılım, diğer antivirüs programlarından sadece ismiyle değil, çalışma prensibi ile de ayrılıyor. Virüs taraması yapabilme kabiliyetinden daha çok virüslerin sisteme girmesini dahili olarak önleme stilinde çalışan uygulama, bunun için kendini Windows kaynak kodları arasına gizlemeyi uygun görüyor. Böylelikle birçok virüsün kendini gizleyip de Windows içine saklanması hilesini onlara karşı da kullanabiliyor. Gerçekten de orjinal bir fikir bu. Ancak virüs tanıma, güncelleme ve temizleme konusunda aynı orjinalliği ne yazık ki Antivirüs kategorisindeki rakipleri kadar iyi tutturamıyor. Yine de çalışma prensibi ve tarama hızı açısından ortalamanın bir hayli üzerinde olduğunu söyleyebiliriz.

Güvenlik duvarını, program yapımcılarının sadece pakette dursun ve bazı Ad/Spy sitelerini açılmadan önlemesi için çalışsın diye eklediklerini düşündüğümüz Mks_Vir, yine de hızlı tarama gücü ve değişik çalışma prensibi ile denenebilecek bir Antivirüs programı.

Not : Programın bu sürümünü deneme süresi sonrasında da kullanabilmek için 29$ ödemeniz gerekiyor.

Önemli : Programın 2009 Beta`sı, anlaşılması çok zor olmasa da sadece Polonyaca bir dil desteği ile birlikte geliyor. İngilizce destekli bir önceki 2007 sürümünü buradan (84 MB) indirebilirsiniz.

Mks_Vir, Mks_Vir indir, bedava Mks_Vir indir, ücretsiz Mks_Vir yükle, Mks_Vir download
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: