KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 6
Ana Sayfa » Ses - Video » Çeşitli » MiniLyrics

Sürüm : 6.4.212 Boyutu : 1.52 Mb Kullanım İzni : Bedava / Reklamlı Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Crintsoft LLC Eklenme Tarihi : 13-03-2009
PROGRAM HAKKINDA

Bilinen belli başlı çoğu müzik oynatıcısını destekleyen, çalmakta olduğunuz parçanın sözlerini eş zamanlı olarak gösteren bir eklentidir.
İnternet üzerinden şarkı veritabanına erişiyor ve oldukça geniş bir veritabanı var.

Desteklediği müzik oynatıcılar:
Winamp, Windows Media Player, Foobar2000, Apple iTunes, RealPlayer, VLC Media Player, Quintessential Player, Musicmatch Jukebox, MediaMonkey, KMPlayer, JetAudio, Yahoo! Music Engine, J. River Media Center, J. River Media Jukebox, XMPlay, AIMP2, Helium Music Manager, AlbumPlayer, BSPlayer

Programın Türkçe dil desteği ve farklı arayüz seçenekleri var. En güzel özelliği de şarkı sözlerini eş zamanlı olarak göstermesi, yani şarkıyı dinlerken, şarkıcı o an hangi sözleri söylüyorsa o sözleri görebiliyorsunuz.

Yerel olarak da şarkı sözü veritabanı gösterebileceğiniz programla şarkı sözü araması da yapabiliyorsunuz. Bulduğu ve kullandığı şarkı sözlerini sabit sürücünüze kaydeden programın arayüz ve proxy desteği de mevcut.

Programı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz ancak her açılışta ücretli kullanım hakkında bilgi veren bir pencereyi görmek zorundasınız. Bu pencereyi kapatıp kullanımınıza devam edebilirsiniz. Satın almak isterseniz fiyatı 20$ civarında.

MiniLyrics, müzik çalıcı indir, müzik çalma programı, MiniLyrics yükle
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
MiniLyrics
SEÇME PROGRAMLAR