KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 8
Ana Sayfa » Güvenlik » Şifreleme Araçları » Kaspersky Password Manager

Sürüm : 4.0.0 Boyutu : 4.6 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows XP/Vista/7 Üretici Firma : : Kaspersky Eklenme Tarihi : 27-06-2010
PROGRAM HAKKINDA

Program Hakkında
Kaspersky Password Manager internet kullanıcıları vazgeçilmez bir araçtır. Tamamen otomatik olarak şifreler ve diğer verileri websitelerine gönderir ve kullanıcı isimleri ile şifrelerini kaydederek websitelerinde kullanıcı oluşturma ve şifreler yaratma gibi işlemleri otomatik yapar. Ne şifrelerinizi unutursunuz nede hangi sitelerde kullanıcı yarattığınızı bulur ve kaydeder.

Kaspersky Password Manager kullanırken herhangi bir sitede Log in olduğunuzda: tüm veriler şifrelenir ve bilgisayarınızda özel bir veri tabanında tutulur. Yazılım inanılmaz seviyede güçlü şifreler oluşturarak Log in bilgileriniz çalınmaya karşı korunur.

Kaspersky Password Manager internet deneyimlerinizi güvenli ve kolay hale getirir.

Tüm kişisel bilgilerinizi ve şifreleriniz güvenli bir merkezde tutmanızı ve korumanızı sağlar

Kaspersky Password Manager Şifrelerinzi ve kişisel bilgilerinizi güvenli şekilde özel bir veri tabanında saklar, bu şifreli veri tabanı bilgisayarınızda konumlanmıştır. Kayıtlı şifreler yalnızca Ana Şifre ile kullanılabilir. Gişir modu kullanıcı tarafından belirlenir. Şifrelerinizin ve kişisel bilgilerinizin çalınmaya veya kaybolmaya karşı korunduğunu bilir ve internette sörfünüze vakit ayırırsınız.

Kaspersky Password Manager’ ın mobile versiyonu herhangi bir bilgisayarda çalışırken ve herhangi bir yazılım yüklemeden şifrelerinize ulaşmanızı sağlar. Mobile versiyonu birçok farklı taşınabilir aygıtta kullanılabilir, buna usb bellekler de dahildir. Taşınabilir aygıtınızı bilgisayardan çıkardığınızda Kaspersky Password Manager tüm şifreleri ve veritabanını otomatik olarak kilitler ve herhangi bir şekilde izi sürülemez şifreleriniz başkaların eline geçemez.

Websitelerindeki formlar bazen hiç bitmek bilmez ve bunlar olmazsa olmaz girdiler olabilir. Bunlar isim, doğum tarihi, cinsiyet, eposta adresi, telefon numarası, yaşanılan yer vb bilgiler olabilir. Kaspersky Password Manager otomatik olarak tüm bu bilgileri sizin yerinize doldurur ve bu işlemler için bu tarz formlarda kullanılacak bilgileri sizin daha önceden belirlemiş olmanız gerekir.

Kaspersky Password Manager bilgisayarınızda bulunan veritabanında her değişiklik olduğunda otomatik olarak yedek alır. Gerektiğinde şifrelerinize hiçbir zarar gelmeden ulaşırsınız veritabanı zarar görse bile.

Bir keylogger şüpheli yazılım dediğimiz kategoriye giren ve klavyenizden basılan her tuşu kaydeden yazılımlardır. İllegal olarak kullanıcıların şifre gibi önemli bilgilerini çalmak amacıyla kullanılır. Kaspersky Password Manager şifreleri girerken klavye kullanmadığı için keyloggerları basit şekilde atlatır.

Oltalama sizin giriş yaptığınız sitelerin illegal olarak kopyalanması ve sizin oraya yönlendirilerek kişisel bilgi ve şifrelerinizin çalınmasına yarayan bir tekniktir. Kullanıcı güvendiği websitesine girdiğini sanırken farklı bir sayfaya girer ve bilgilerini oraya girer işte bu noktada bilgileri çalınır. Kaspersky Password Manager efektif olarak Log in olmadan önce sertifika kontrolü yapar ve web sitesinin orijinal olup olmadığını sunucunun sahte bir sunucu olup olmadığını bulur.

Özellikler:

 • Tüm şifrelerinizi düzenli ve güvenli şekilde tek bir merkezde tutar.
 • Web sitelerine ve yazılımlara Log in olurken tek bir fare tıklaması yeterli olacaktır.
 • Tüm şifrelerinize tek bir gelişmiş güvenlikli şifre ile ulaşabilirsiniz.
 • Şifrelerinizi güvenli ve şifrelenmiş bir veritabanında tutar.
 • Otomatik olarak benzersiz ve güçlü şifreler oluşturur.
 • Hafıza Kartı yada Usb belleğinizde mobile versiyonunu kullanarak şifrelerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz.
 • Online formları otomatik doldurur.
 • Windows 7 ile tam uyumludur.
 • Kaspersky Password Manager aşağıdaki tüm Web Tarayıcılarını destekler:
  + Microsoft Internet Explorer
  + Mozilla Firefox
  + Avant Browser
  + Green Browser
  + Crazy Browser
  + Enigma Browser
  + Maxthon 2
  + Flock
  + Seamonkey

  Kısıtlama ve lisans:
  30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Ömür boyu lisans ücreti ise 24.95$`dır.
Kaspersky Password Manager indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Kaspersky Password Manager
SEÇME PROGRAMLAR