KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 11
Ana Sayfa » Güvenlik » Güvenlik Duvarı » Kaspersky Anti-Hacker

Sürüm : 1.9.37 Boyutu : 4.37 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Kaspersky Labs Eklenme Tarihi : 13-03-2009
PROGRAM HAKKINDA


Yazılım PC`nizle internet arasındaki bağlantıyı sürekli gözlem altında tutuyor. Herhangi bir uygun olmayan durumla karşılaştığında ise önce onu durduruyor, ardından da yapılan işlem hakkında kullanıcıyı uyarıyor. Çok kolay bir kurulum işlemi ardından yazılım hemen korumaya hazır hale geliyor. Dışardan gelen saldırılara karşı sistemi korumanın yanı sıra Anti-Hacker, herhangi bir uygulama internete ulaşmaya çalıştığında ise bir pop-up ile kullanıcıyı da uyarabiliyor. Hangi uygulamanın internete erişip erişemeyeceği ise, sihirbazlar sayesinde çok kolay bir şekilde tanımlanabiliyor. Sürekli ortaya çıkan bu pop-up`lar ilk başta rahatsız edici olabilir. Ancak yeni başlayanların bile kolayca kendilerini korumalarını sağlayabildiği göz önüne alındığında zamanla buna da alışılabilir. Profesyonel kullanıcılar için ise çok fazla özellik bulunmuyor. Yazılımı kullanarak hangi yazılımın hangi portu kullandığını ve karşıda hangi IP`ye bağlandığını görmek de mümkün oluyor. İstenmeyen bağlantılar ise istendiği vakit anında kesilebiliyor. Yazılım geçmişe ait tüm işlemleri bir kayıt dosyasında tutuyor.

ÖNEMLİ NOT : Yazılım, üretici tarafından artık geliştirilmeyecektir. Bu yüzden Anti-Hacker yerine, en son Kaspersky Internet Security Beta`larını denemenizi öneririz.

Kaspersky Anti-Hacker indir, Kaspersky Anti-Hacker yükle, bedava Kaspersky Anti-Hacker indir, kasper antihacker indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: