KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 16

Sürüm : 3.5.9.127 Boyutu : 6.3 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Türkçe Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Üretici Firma : : SurfRight Eklenme Tarihi : 15-07-2011
PROGRAM HAKKINDA

Hitman Pro Program Hakkında
Hitman Pro, güvenlik önlemleri almanıza rağmen bilgisayara bulaşmış çeşitli kötü amaçlı yazılımları (virüs, malware, solucan, spyware gibi) bilgisayardan silmek için tasarlanmış bir program. İnternetin iyice yaygınlaşmasıyla ve artık çoğu işlemin çevrimiçi yapılıyor olması rahatlık ve kolaylık sağlarken aynı derecede güvenliği de etkiliyor. Güvenliği bir kenara atıp hız, rahatlık ön plana çıkartıldığında ya da istendiği bir ortamda bilgisayar da tehlikelerle karşı karşıya kalabiliyor.

Sadece tek bir virüs önleme yazılımı çoğu zaman yeterli olmayabiliyor. Her virüs önleyici program kendi veritabanı ve bu veritabana göre tanıma/tarama yapacağı düşünüldüğünde tanınmayan/görünmeyen veya sorun bulunmayan bir uygulama bilgisayarda hiç de hoş olmayan işlemler yapabilir.

Hitman Pro`da virüs önleme programlarına alternatif olmayıp, onlarla bütünleşik çalışacak şekilde taarlanmış bir program. Bilgisayarı hızlı tarama özelliğiyle, bilgisayarı yavaşlatmadan sabit diskler haricinde USB flash sürücü, CD/DVD ve ağ üzerinde sürücüleri tarayabilir.

Program malware dosyalarının ortak özellikleri doğrultusunda kapsamlı bir araştırma ve tarama gerçekleştirir. Dosyaları taradıktan sonra güvenli, şüpheli ve bilinmeyen olarak sınıflandırır.

Cloud yapısı sayesinde (Cloud, tam Türkçesi olmayan ama bilişim dünyasında kelimenin İngilizce birinci anlamı (bulut) doğrultunda benzetme yapılarak kullanılan kelimeye göre; dosya/dosyaları internet üzerinde taratma yaparak temiz, şüpheli veya durumu neyse ona göre bulmaya çalışır. Bunu da internetteki bağlı bulunduğu servisler üzerinde gerçekleştir.) bilinmeyen dosyaları internet üzerindeki birden çok bilgisayar kümesiyle taratıp sonuç çıkartabilir.

NOT: İnndirdiğiniz dosya 32 bit sürüm içindir. 64 bit sürümü innndirmek için tıklayınız.

Kısıtlama ve lisans:
Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Lisanslı fiyatı ise 19.95$`dır.

spyware silici, solucan silme programı, virüs programı indir, malware silici indirme, Hitman Pro, indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: