KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 5
Ana Sayfa » Mac » Oyunlar » Haşeratla mücadele

Sürüm : 1.0.4 Boyutu : 28.2 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Mac OS X Üretici Firma : : Josh Hague & Koingo Software Eklenme Tarihi : 28-12-2009
PROGRAM HAKKINDA

Rahat bir şekilde dinlenip tatil yapayım derken bir öğleden sonra etrafınız zararlı haşeratlar tarafından çevrildiği anda, huzur içinde yapmayı planladığınız tatilin bu şekilde huzursuzluğa dönüşmesi üzerine kurgulanan bir oyun. Pandora`s Pests ile tatilizi zehir eden bu haşeratlara karşı mücadele edip bu düşmanları yok etmelisiniz.

Dünyadaki bazı tehlikeli haşeratlara karşı güvenliği sağlamak için güçlü olmalısınız. Savaşın üç büyük patronu var: Akrep, yaban arısı ve karınca.

Birisi pandora`nın kutusunu yanlışlıkla açıp, tehlikeli haşeratları etrafa yaymaya başladı. Tokatlamak, ezmek, vurmak bu tehlikeli zararlıları ortadan kaldırmak için izleyeceğiniz yollardır.

Genel haşera grubuna girenler: Flies (Sinekler): Zararsız ama sinir bozucudur. Mosauitoes (Sivrisinekler): Tehlikeli. Wasps (Yaban arıları): Tehlikeli. Bundlebees (Dev arılar): Wasps`ın kuzeni. Tehlikeli. Spiders (Örümcekler), Blackwindow (Karadul): Tehlikeli. Scrabas (Bok böceği): Tehlikeli. Scorpions (Akrepler): Tehlikeli. Fine Ants (Ateş karıncası): Tehlikeli. Küçük ve zayıf görünseler bile bataklığın enn tehlikeli haşeratlarından biri.

Buna karşılık sizin de silahlarınız olacak. Heat, Net, Handslap, Newspaper, Fly swatter, Bug spray, Stun gun, Fly paper gibi.

Notlar:

  • Programın İngilizce yardım menüsünden ayrıntılı bilgi alınabilir.
  • Program Windows ve Macintosh işletim sistemlerini destekler.
  • Windows XP ve yukarısını, Mac için 10.4 ve yukarısını destekler.
  • Lütfen Dikkat: Programın çalışması için QuickTime gereklidir.

    Kısıtlama ve lisans:
    Programı 15 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 9.95$`dır.
     
Mac, Oyunlar, Pandora`s Pests (Macintosh), haşere oyunu
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: