KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 10
Ana Sayfa » İnternet » Sohbet - İletişim » e-kolay - Skype

Sürüm : 3.6.49.248 Boyutu : 21.4 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows 2000/XP Üretici Firma : : e-Kolay - Skype Eklenme Tarihi : 29-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

Skype, e-kolay ile işbirliği yaparak Doğan Telekom’un da desteğiyle Türkiye`den herhangi bir kişinin dünyadaki herhangi bir kişiyi Skype üzerinden ücretsiz aramanıza imkan tanıyan küçük bir yazılımdır. Ve görüşmeler ücretsiz olmasına rağmen, gerçekten mükemmel kalitede. Eğer siz ve arkadaşlarınız, aileniz ya da iş bağlantılarınız web kamerası kullanıyorsa, ücretsiz görüntülü görüşme de yapabilirsiniz. Hatta Doğan Telekom’un ARAKart’ları üzerinden kontör alarak tüm dünyadaki sabit hatları ve cep telefonlarını da çok daha ucuza arayabilirsiniz.(kurulum ya da abonelik ücreti ödemeden).

Özellikler :

 • Başlangıç

Burası ana sayfanız; tüm cevapsız çağrıları, cevapsız sohbetleri, vs. görebilirsiniz. Çevrimiçi kaç arkadaşınız olduğunu ve üyesi olduğunuz servislerin durumunu izleyebilirsiniz.

 • Arama

Skype`ta birini aramak için o kişiyi kontakt listenizde bulup büyük yeşil butona tıklayın.

 • Konuşma

Çok net olarak diğer kişilerle Skype`ta konuşma- bazı kişiler konuştukları kişilerin sanki yanındaymış gibi olduklarını söylüyorlar! Daha fazla konuşmak istemediğinizde sadece kırmızı butona basın.

 • Konferans

Skype`la birebir görüşme dışında daha fazla kişi ile de aynı anda görüşebilirsiniz. Skype`la 4 kişiye kadar konferans görüşme yapabilirsiniz. Konferansa katılanların hepsi ile aynı anda görüşebilirsiniz.

 • Normal telefonları arama

Skype`la, bilgisayarı olmayan kişileri de arayabilirsiniz. SkypeOut olarak isimlendirilen bu servisle dünyanın herhangi bir yerindeki bir telefonu çok düşük tarifelerle arayabilirsiniz.

 • Dosya transferi

İnternetten indirdiğiniz güzel resimleri arkadaşınızın da mı görmesini istiyorsunuz ? Skype dosya transferi ile gönderin. Tüm Skype gibi bu da güvenli ve şifreli ve her büyüklükte dosyanın üstesinden geliyor.

 • Sohbet (Chat)

Konuşmaya ek olarak mesajlaşabilirsiniz de ve 48 kişiye kadar arkadaşlarınızı mesajlaşmaya davet ederek grup sohbet (chat) yapabilirsiniz. Sohbet (chat) hoşbeş etmek ve partilerinizi organize etmek için idealdir!

Yenilikler :

 • Normal telefonları daha kolay arayın.
 • SMS mesajları gönderin.
 • İrtibat bilgilerini grubunuzla paylaşın.
 • Outlook irtibatlarını görün ve arayın.
 • e-kolay - Skype Web sitesi ya da Doğan Telekom’un ARAKart’ları üzerinden kontör alarak tüm dünyadaki sabit hatları ve cep telefonlarını da çok daha ucuza arayabilirsiniz. e-kolay - Skype ile en son haberlere, maç sonuçlarına, eğlence dünyasına ve daha pek çok bilgiye de e-kolay - Skype’tan kolayca erişebilirsiniz.

  Editörden :
  MSN Messenger`ın en büyük rakibi : Skype! Muhteşem ses kalitesine sahip olan Skype, MSN Messenger ile kıyasıya bir rekabet içerisinde. Çıktığı günden itibaren yoğun ilgiyle karşılaşan Skype, sesli görüşme yapmanıza olanak tanıyan en iyi program. Ücretsiz konuşmak isteyenler için ideal. Üstelik MSN Messenger`dan çok daha kaliteli sesli görüşme yapmanıza olanak tanıyor. Yenilenmiş sürümündeki web kamerası ile de görüntü alabilmesini göz önüne aldığımızda, kategorisinde lider olan bir yazılım diyebiliriz.

  Not : Program Windows 2000 ve XP üzerinde çalışıyor, fakat video özelliğinin çalışması için Windows XP gerekiyor.
e-kolay - Skype, bedava Skype, bedava e-kolay
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: