KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 0
Ana Sayfa » İş - Ofis » Muhasebe » Ege Entegre Muahsebe Otomasyonu

Sürüm : 1.0.16 Boyutu : 28.8 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Egebim Yazılım Eklenme Tarihi : 15-05-2010
PROGRAM HAKKINDA

Program Hakkında
Üreticiden
Kurumsal kaynaklarınızı Ege Entegre ile yönetin. Saniyelerle ölçülebilen kurulum süresi. Eğitim gerektirmeyen kolay kullanım. Hızlı ve klasik kayıt giriş modları. İsteğinize göre özelleştirilebilir ekranlar. Tüm sahalarda sıralama, gruplama, filtreleme imkanları ile alternatif bir yazılım.


Cari Hesap Programı:
Cari Hesap Programı; işletmenizin Cari, Kasa, Stok, Fatura-İrsaliye, Alış-Satış (Peşin-Taksitli-Vadeli) hesaplarını kolay bir şekilde takip edebileceğiniz hesap takip programıdır. Ege Entegre Cari hesap programı ile alış yaptığınız satıcılarınızın ve satış yaptığınız müşterilerinizin borç-alacak hesaplarının takibini yapabilir, dilediğiniz zaman hesap ekstresi veya genel borç alacak dökümü ile hareketleri inceleyebilirsiniz.

Stok Programı: Stok takip programı ile işletmenizde stok yönetimini en etkin şekilde yapabilirsiniz. İster toptan dağıtıcı olun araçlarınızı ve plasiyerleri takip edin ya da yedek parça işi yapın fiyatlarınızı güncelleyin. Alış fatura programı ile stoklara giren malları, satış faturası ile çıkışlarını sağlıklı bir şekilde yapabilir, ana ölçü birimi dışında, 2 ek birimle anlık takip yanında belli bir çevrime bağlı kalmaksızın farklı bir ölçü ile stokları takip edebilirsiniz.(Hem adet hem desi ya da kg )Stok hareketlerinde devir, depolar, üretim, fire, konsinye, muhtahsil, irsaliye, fatura gibi farklı hareket tipleriyle takip edebilirsiniz. Stok kartı üzerinden barkod bastırabildiğiniz gibi alış ve satış faturası, irsaliye ve sipariş formları üzerinden de ilgili stoğun barkodu bastırılabilir. İster yedek parçacı olun isterse servis hizmeti satıcısı tüm yedek parça fiyat transferini Ege Entegre size saniyeler içerisinde güncelleyecektir.

Fatura İrsaliye Programı: Etkili bir tedarik ve satış için vazgeçilmez bir yardımcınızdır. İster dağıtım işi yapın isterseniz toptan alım satım Ege Entegre size yeter. Satış fatura programınız ile isterseniz cari hesaptan farklı bir adrese teslimat yapabilirken stok ismini de değiştirerek farklı bir stok isminden fatura kesilmesini sağlayabilirsiniz. Açık fatura, kapalı ya da iade fatura düzenleyebilirsiniz. Kapalı kesilen faturalarda kasa fatura çalışmakta kasaya da hareket girişi yapılmaktadır. Cari hesap bir borç bir alacak vererek kapatılmakta cari hesabında ciro takip edilebilmektedir. Fatura, irsaliye ve sipariş programı; cari program, stok programı ve kasa programları ile entegre bir yapı içerisinde çalışmaktadır.

Sipariş Programı: Sipariş Programı alınan siparişleri irsaliyebilir, bu irsaliyeleri de daha sonra faturalayabilirsiniz. İrsaliye Programı ile ister satış irsaliyesi isterse alış irsaliyesi olsun çok hızlı ve hatasız kaydedebilir. Faturalandırılmayan siparişleri veya faturalandırılmayan irsaliyeleri takip edebilirsiniz.

Müstahsil Makbuzu Programı: Müstahsil makbuzu, vergiye tabi olmayan çiftçilerden satın alınan malların bedelini ödendiğinde iki nüsha olarak düzenlenen, birini imzalayarak satıcı çiftçiye vermeye ve diğerini ona imzalatarak saklamaya mecbur olunan belgedir. GVK`nun 94. maddesine göre Ticaret borsalarında tescil ettirilerek satın alınan zirai mahsuller için % 2, hayvanlar ve bunların mahsulleri ile kara ve su avcılığı mahsulleri için % 1, Ticaret borsalarında tescil ettirilmeden satın alınan zirai mahsuller için % 4, hayvanlar ve bunların mahsulleri ile kara ve su avcılığı mahsulleri için % 2 G.V. stopajı ve bunun % 10`u fon ayrılır. Ayrıca, mühtahsil için % 1 oranında Bağ­Kur primi kesintisi yapılır. Zirai faaliyet kapsamında, orman idaresine veya orman idaresine karşı taahhütte bulunan kurumlara yapılan orman ağaçlandırması, bakımı, kesimi, ürünlerin toplanması, taşınması ve benzeri hizmetler­de stopaj oranı % 2, diğer hizmetlerde %4`tür. Ege Entegre müstahsil makbuzu programı, bu kanun ışığında yukarıda sayılan oranlarında değişeceği öngörülerek parametrik bir yapı ile çalışmaktadır.

Çek Senet/Taksitli Satış Programı: EgeEntegre Çek Programı ile Borç (şirket) ve Müşteri çeklerinizi takip etmenizi sağlar. Programa kaydettiğiniz çeklerin raporunu müşteri veya şirket, bazında tarih aralıklarını göre alabilirsiniz. Çek ciro ederken portföyde bekleyen çeklerden seçim yapar yetmediği durumda aynı ekranda ilgili bordrodan çıkmadan borç çekinizi kaydedebilirsiniz. Çekleri ciro edebilir, bankaya tahsile veya takasa verebilir kredi hesaplarınızı da takip edebilirsiniz. Karşılıksız olma durumlarında hem çeki aldığınız hem de verdiğiniz cariye dekont kaydedebilirsiniz. Senet programı ile taksitli satış yapabilir bu taksitlerin kısmi ödemelerini dahi görebilir, geç kalan ödemelere uyarı yazısı çıkarabilirsiniz. Taksit programı sıra senet basabilir, bunların tahsillerini kasa programına kaydeder ve kalan senet ödemelerini gösterir kasa makbuzunu müşterilerinize verebilirsiniz.

Kasa Programı: Ege Entegre Kasa Programını, iş yada kişisel gelir ve giderlerinizin takibinde kullanabilirsiniz. Kullanımı kolay bir programdır.Kasanıza giriş-çıkış yapabilir ve dilediğiniz zaman bu hareketlerin raporunu yazıcıdan alabilirsiniz. İşletmenizin gelir ve giderlerinin hesabını kolay bir şekilde takip edebileceksiniz.

Kredi Kartı POS: Kullanıcı tanımlı POS makinelerinden yapılan satışlarını kayıt edebilir,her POS satışınız için ayrı Raporlama yapabilirsiniz.

Kullanıcı İsmi:EGE Şifre:EGE

muhasebe, muhasebe programı, stok programı, fatura, irsaliye programı indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: