KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 10
Ana Sayfa » İş - Ofis » Sektörel » Easy Host

Sürüm : 1.0 Boyutu : 4.07 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Üretici Firma : : Kybele Yazılım Eklenme Tarihi : 27-12-2009
PROGRAM HAKKINDA

 

Easy Host, CID Easy cihazı için dinleyici (Listener/Server) hizmetidir. Tüm CID-Easy sisteminin TEMEL YAZILIM ARACIDIR. Diğer uygulama programları Easy Host`un sağladığı servisleri kullanarak çalışırlar. Bu sebeple Easy Host`un öncelikle bilgisayarınıza (CID Easy cihazının bağlı olacağı bilgisayara) kurulması gereklidir.

Easy Host, bilgisayara USB portu üzerinden bağlı bulunan CID Easy cihazını dinleyerek, cihazın yakalayıp kendisine gönderdiği çağrı bilgilerini, kendisine IP port üzerinden bağlı diğer programlara, bilgisayar ağını kullanarak iletir.

Easy Host, bilgisayara kurulduğunda, kendisini Windows® başladığında otomatik olarak başlayacak şekilde ayarlar ve Sistem tepsisinde (system tray) bir ikon olarak görünür.

Easy Host, diğer yazılım geliştiricilerin de kendi uygulamalarında kullanılabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Easy Host socket bağlantısı ve komut seti gibi yazılım geliştirme ile ilgili bilgilere Yazılım Geliştirme Araçları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kullanım Kılavuzu :
Easy Host Sunucu Yazılımı Kullanım kılavuzunu (Pdf Dokuman) açmak için buraya tıklayınız.

Lisans & Kullanım Hakkı :
Program FREEWARE yani ÜCRETSİZ lisanslıdır.
CID Easy çağrı tanımlama ve telefonla sipariş uygulamaları cihazına sahip olmayan kişi ve firmalar tarafından da ücretsiz olarak indirilip kullanılabilir.

Editör Testi :
Programı Windows Xp SP3 içeren işletim sistemi üzerinde sorunsuzca kurulup, kullanılıp ve geri kaldırılabilmiştir.

Sistem Testleri :
Kolay Sipariş Takibi v1.0 bir Windows uygulamasıdır ve Windows 2000`den itibaren kullanımda olan (Windows 2000 dahil) tüm Windows sürümlerinde çalışacak şekilde geliştirilmiştir. En son kullanımdaki Windows işletim sistemi olan Windows 7 için testleri de yapılmıştır.

NOT : Easy Host Programı; üretici firmanın CID Easy Çağrı Tanımlama Cihazı ile birlikte kullanılmak üzere yazılmıştır.

Easy Host Programının birlikte kullanılabildiği diğer programları sitemizden bulabilirsiniz :

Easy Host, bedava Easy Host, Easy Host indir, bedava Easy Host kullan
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: