KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 8

Sürüm : 2.0 Boyutu : 2.97 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows Üretici Firma : : combofix Eklenme Tarihi : 12-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

ComboFix programı USB belleklerinizden bulaşan zararlı yazılımları temizler. Autorun.inf gibi uygulamaların içerisinden bilgisayarınıza sızmaya çalışan amvo ve kavo gibi zararlı yazılımları temizleyerek sisteminizi bu yazılımlardan arındırır.

Combofix günümüzün en iyi antivürüs programlarının bile çözüm için uğraştıkları virüsü kolayca bulup temizleyebilir. Amvo.exe virüsü (sytem32) klasörüne gizlenerek bilgisayar performansını düşürür ve durmadan kendini kopyalayarak bulunmasını zorlaştırır. Combofix bunun için özel bir sistemle bu virüsü bulur ve siler.

Programın kullanılması ve kurulması çok basittir ancak, programı kurmadan önce bilgisayarınızdaki diğer antivirüsleri kapatmanız gerekiyor. Bilgisayarınızı taratmadan önce yine diğer antivirüs programlarınızı kapatmanız gerekir.

Lütfen Dikkat: Ayrıca vista kullanıcıları için programa sağ tıklayıp "Yönetici olarak çalıştır" komutu ile çalıştırılması gerekiyor.

ComboFix, ComboFix yükle, ComboFix download, ComboFix kur, usb bellek virüsü sil, Autorun.inf virüsü silme, Amvo.exe temizle, Amvo.exe sil, full Combofix
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
ComboFix
SEÇME PROGRAMLAR