KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 10

Sürüm : 7.2.0.3510 Boyutu : 25 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Türkçe Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Üretici Firma : : MooSoft Development Eklenme Tarihi : 14-12-2010
PROGRAM HAKKINDA

Program Hakkında
The Cleaner yazılımının taşınabilir sürümüdür. Kurulum yapmadan istediğiniz ortamda kullanabilirsiniz. The Cleaner, bilgisayar sisteminizi güçlü tutmak ve truva atlarına (trojan), solucanlara (worm), klavye kayıt araçlarına (keylogger), casus yazılımlara ve diğer tüm zararlı yazılımlara karşı veri güvenliğinizi
sağlamak amacıyla yazılmış bir güvenlik yazılımıdır. Özellikle truva atlarına karşı sisteminizi koruma amacı güden yazılım bu konuda oldukça başarılıdır.

Etkin biçimde dosya hareketlerini izlemekte, bilgisayarda çalışmakta olan işlemlerde virüs hareketlerini denetlemekte ve veriler üzerinde yapılabilecek olan zarar verici değişiklikleri önceden engellemektedir.

TCActive aracı ile truva atları, solucanlar ve diğer kötü niyetli yazılımları sisteme herhangi bir zarar verilmeden canlı izleme işlevi ile durdurmaktadır.

TCMonitor aracı da kayıt defteri anahtarlarını, dosya ve klasörleri ve sistem üzerimde değişiklik yapıldığına dair gelen tüm uyarılaı denetleyerek yerel koruma sağlamaktadır.

38000 civarında truva atını algılama kapasitesine sahip olan yazılımın gerçek zamanlı koruma ve otomatik güncelleme özellikleri de bulunmaktadır. Dahili bir truva atı veritabanına sahip olduğundan ilgili alana girerek buradan istediğiniz zararlı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dosya, klasör, sürücü tarama özelliklerinin yanısıra akıllı tarama özelliği ile sisteminizde zararlıların olması muhtemel alanlar aranarak daha hızlı bir tarama yapılmasını sağlamaktadır.

Karantina yönetimi, görevlendirme, günlük tutma gibi ek özellikleri de bulunmaktadır.

Yazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler:

 • Ev kullanıcıları için ücretsiz.
 • Windows 2000, XP, Vista ve 7`de çalışır.
 • Yeni kurduktan sonra bile daima güncellemekte fayda var.The Cleaner Portable 2011, Cleaner Portable 2011 indir
 • Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
  ADINIZ: MAİL:
  MESAJINIZ:
  Cleaner 2011 indir
  SEÇME PROGRAMLAR