KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 9
Ana Sayfa » Oyun » Şans Oyunları » CetaSoft Loto-Pro

Sürüm : 4.0 Boyutu : 10.9 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı / DeMo Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : CetaSoft Yazılım Eklenme Tarihi : 25-09-2009
PROGRAM HAKKINDA

Sayısal Loto, Şans Topu ve On Numara oyunlarını tesadüflere göre değil istatistiki verilere ve formüllere göre oynamanızı ve kazanma şansınızı artırmanızı sağlayacak olan bir tahmin programıdır. Programın bu sürümüne, Süper Loto oyunu eklenerek kullanıcının kazanma şansı daha da artırılmıştır.

Yazılımın Genel Özellikleri

 • Sayısal Loto, Şans Topu, On Numara ve Süper Loto oyunlarını bilgisayar ortamında oynayabilirsiniz.
 • Program ile 4 tipteki oyundan birini seçerek şansınızı deneyebilirsiniz;
  - Olasılık hesabı ile oynama : Belirleyeceğiniz sayıların tümü ile ve olasılık formülleri kullanılarak oynayacağınız kolonlar belirlenir.
  - Garantili formüller ile oynama : Belirleyeceğiniz sayıların tümü ile Sayısal Loto için 5, 4 ve 3 garantili, Şans Topu için 4 ve 3 garantili, On Numara için 9, 8 ve 7 garantili, Süper Loto için 5, 4 ve 3 garantili formüller kullanılarak oynayacağınız kolonlar belirlenir.
  - Tek tek oynama : Belirleyeceğiniz sayılar ile kendi kolonlarınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.
  - Rasgele oynama : Oynayacağınız sayıların tek tek, belirleyeceğiniz kolon adedi veya ödeyebileceğiniz tutar kadar bilgisayar tarafından rasgele belirleneceği sistem ile kolonlarınızı oluşturabilirsiniz.
 • Olasılık veya rasgele tipi ile oynarken, kuponlarınızda hiç değiştirilmeyecek olan banko sayılar belirleyebilirsiniz.
 • Oynayacağınız kolon sayısını, kupon adedini ve ne kadar ödemeniz gerektiğini görebilirsiniz.
 • Oynadığınız sayıları kaydedebilirsiniz. Program, çekiliş sonuçlarını ve kazandığınız ikramiye adetlerini otomatik olarak size gösterecektir.
 • Sayısal Loto, Şans Topu, On Numara ve Süper Loto oyunlarında çıkan tüm numaraları görebilir, çekiliş sonuçlarını kaydedebilir veya Otomatik Sonuç Güncelleme özelliği ile web sunucumuzda yer alan ve periyodik olarak güncellenen resmi sonuçları indirebilirsiniz.
 • Seçeceğiniz bir zaman periyodu içerisinde en çok ve en az çıkan sayıları, çıkma yüzdelerini ve grafiklerini görebilirsiniz.
 • Sayı izleme modülü ile seçeceğiniz bir sayının hangi tarihlerde, hangi sayıda ve hangi oranda çıktığını görebilirsiniz.
 • Sayı-Sonuç Karşılaştırma modülü ile seçeceğiniz sayıların tüm çekiliş sonuçları içerisinde grafik öğelerle gösterilmesini sağlayarak oynamayı düşündüğünüz sayıların geçmişteki çıkma durumlarını görebilirsiniz.
 • Oynadığınız sayıları yazıcınızı kullanarak direkt kupon üzerine yazdırabilirsiniz.
 • Oyunlarınızı, istatistikleri veya çıkan sayıları raporlayabilir ve raporları yazdırabilirsiniz.
 • Oyunlarınızı Excel formatında kaydedebilirsiniz.
 • Oyun harcamalarınızı ve kazandığınız ikramiyeleri kaydedebilir, kar-zarar hesaplarınızı görebilir ve raporlayabilirsiniz.

  Kısıtlama ve Lisans
  indireceğiniz tanıtım sürümünde bazı istatistiki bilgiler gösterilmeyecek, kupona yazdırma komutu çalışmayacak, eklenecek olan numaraların tümü gösterilmeyecektir.
CetaSoft Loto-Pro, şans oyunları, şans topu, sayısal loto, loto
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
CetaSoft Loto-Pro
SEÇME PROGRAMLAR