KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 9
Ana Sayfa » Grafik - Resim » Düzenleyiciler » Broşür Hazırlama Proğramı

Sürüm : 1.5 Boyutu : 32 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Türkçe Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Üretici Firma : : Simge Teknoloji Eklenme Tarihi : 03-10-2011
PROGRAM HAKKINDA

Program Hakkında
Sadece Türkiye`de değil, dünyada da teknolojisi ile fark yaratan bir katalog ve broşür hazırlama programıdır. İster üretici firma, ister sadece alım/satım yapan bir firma olun, ürünlerinizi müşteriye ulaştırmak, katıldığınız fuarlarda kurumsal kimliğinizi öne çıkarmak için şık, profesyonel, anlaşılabilir kataloglar oluşturmak zorundasınız.

Bugüne kadar ajans, reklam şirketleri, profesyonel grafikerler ile yapmak zorunda olduğunuz kataloglarınızı artık siz de yapabilirsiniz. Hem de hiçbir resim editöründe olmayan özellikleri ve hızı sayesinde size maliyet ve zaman tasarrufu sağlayacaktır. Tüm ürün bilgilerinizi ve ürün resimlerini veritabında tutarak sürükle bırak yöntemi ile katalog şablonunuza ekleyerek hızlı katalog oluşturmanızı sağlar. Oluşturduğunuz katalogların web siteniz ile entegrasyonunu kolayca yapabilirsiniz.

Genel özellikleri:
Ürün bilgilerinizi veritabanında tutarak, dilediğinizde yeniden kullanabilme.
Ürünler için sınırsız sayıda özellik ekleyebilme (fiyat, üretici kodu, marka, model v.b).
Farklı ürün grupları için, farklı şablon kullanabilme (örnek: oturma gruplarının dizaynı ile yatak odası takımlarının dizaynını farklı şablonlarda oluşturabilirsiniz.)
Şablon desteği.
Sınırsız dil ve Unicode desteği.
CMYK renk yönetimi.
XML Export (Ürün bilgilerini ve resimlerini XML biçiminde dışarı aktarabilme).
XLS Import (Ürün bilgilerinizi Excel biçiminde programa aktarabilme).
Çoklu kullanıcı desteği (farklı bilgisayarlardaki, farklı kullanıcılar ortak ürün havuzunu kullanabilir).
Web siteleri ile bütünleşik çalışabilme.
PDF Export ile matbaaya baskıya verme.
Yakında: Kataloglarınızı sayfa çevirme efekti ile XHTML olarak kayıt edebilme.

Program yeni lansman döneminde olduğu için, demo sürümünde dahi üretici firmadan telefon ve e-posta desteğini ücretsiz alabilirsiniz. Ayrıca web sitelerinde destek forumları da mevcut. Sürekli güncellenen bu yerli dijital yayıncılık yazılımının son sürümlerini yine indirzone.com`dan sizlerle paylaşacağız.

Catalog Design Studio, katolog yapma, şirket tanıtım katolog programı, şirketim için katolog programı indir, Catalog Design Studio download
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: