KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 12
Ana Sayfa » Araçlar » Çeşitli » Bilgisayar Otomatik Kapatıcı

Sürüm : 2.0 Boyutu : 292 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Veli KAYA - Demka Bilişim Eklenme Tarihi : 28-12-2011
PROGRAM HAKKINDA

Otomatik Sistem Kapatıcı Program Hakkında
Windows otomatik kapatıcı, sistem açılışında otomatik olarak çalışma yeteneği ile (seçilirse), sistemi sürekli çalışır durumda olanlar için makinalarını rahatlatmak istediklerinde kullanılmak amacı ile yazılmıştır. İsterseniz sistem hergün şu saatte kapansın yada yeniden başlasın gibi kullanma seçeneğiniz de vardır.

Kullanımından kısaca bahsetmek gerekirse; indirdiğiniz oto_kapat.rar dosyasını bilgisayarınızın arşiv dosyalarınızı tuttuğunuz kısmına atarak orada arşivden çıkartabilirsiniz. Oto_kapat.rar dosyasını arşivden çıkardığınızda size bir klasör içerisinde iki dosya açacaktır birisi kapat.exe diğeri programın kullanacağı kütüphane dosyası mscomct2.ocx dosyasıdır. Buradan kapat.exe dosyasını win7 ve win vista kullanıcıları sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmalı, win xp kullanıcıları ise normal olarak çalıştırabilirler. Çalıştırdığınızda program kendisini simge olarak görev çubuğuna atacaktır. Bu simgeye çift tıklayıp istediğiniz ayarları yapıp kaydet diyebilirsiniz. Artık kaydettiğiniz ayarlar etkin olacak ve belirlediğiniz zaman geldiğinde sistem istediğiniz işlemi yapacaktır.

Yazılım görsel ve kullanım olarak oldukça basit tasarlanmaya çalışılmıştır. Yazılım ile ilgili her türlü öneri ve şikayetleriniz için [email protected] /* */ adresimize lütfen e-posta gönderiniz.

bilgisayarı otomatik kapatma, Otomatik Sistem Kapatıcı, otomatik sistem kapatma, saatli bilgisayar kapatma programı
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: