KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci :
Ana Sayfa » Güvenlik » Virüs Koruma/Temizleme (Antivirüs) » Autorun Virus Temizleyici

Sürüm : 2.3 Boyutu : 1.15 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : AutorunRemover International Eklenme Tarihi : 23-11-2009
PROGRAM HAKKINDA

Autorun&Autorun.inf virüsleri hızlı ve kolayca kaldırmaya yarayan bir program. USB depolama araçlarının hem fiyatlarının düşmesi hem de pratikliği bunları çok kullanışlı hale getirmiştir. Özellikle flash belleklerin yaygınlaşmasıyla bir yerden bir yere dosya aktarımı yapmak çok kolay hale geldi. Artık hem aktarım hem de depolama olarak USB cihazlar en çok tercih edilen depolama birimleri oldu. Ama zamanla tehlike ve risk de ortaya çıktı. USB cihazlardan kaynaklanan virüsler. Ve gün geçtikçe tehlike daha da artıyor.

Autorun Virus Remover, USBShield yoluyla gerçek zamanlı olarak izleme yapar. Bu sayede USB sürücü yoluyla bilgisayarı ele geçirmeye çalışan tehditlere karşı bilgisayarı ve bellekleri koruma altına alır.

Eğer bilgisayarınızda virüs olduğundan şüpheleniyorsanız, program isteğe bağlı çalışıp bilgisayarda tarama yapıp, inceleyebilir.

`Proces Manager` ile bilgisayarda çalışan program ve işlemler hakkında bilgi sahibi olursunuz. Bu süreç içinde şüpheli işlemleri kolayca bulabilirsiniz.

USB cihazlardaki bilgi hırsızlığını önlemek için güvenlik kilidi ayarlanabilir.

Bazı kötü amaçlı programlar kayıt defterinde değişiklik yapmak isterler. RepairSystem sayesinde bilgisayarda zararlı değişikliği geri alıp kötü niyetli programlar silinebilir.

Özellikler:

  • USB sürücüsü üzerinden herhangi bir tehdite karşı %100 koruma sağlar.
  • Sisteme bulaşmış autorun virüslerini kaldırır.
  • Bilgisayarları çevrimdışı korumak için faydalı.
  • Diğer anti-virüs yazılımlarıyla uyumlu.
  • Kullanımı kolay arayüz.
  • Harici disk, flash bellek, iPod gibi USB cihazları tarayabilir.

    Kısıtlama ve lisans:
    Sadece tarama yapar bulduklarını silmez. Tam olarak kullanabilmk için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 25.95$`dır.
Autorun Virus Remover, Autorun Virus Remover indir, autorun virüs silme programı
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: