KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 5
Ana Sayfa » İş - Ofis » Sektörel » Attis / Profesyonel - 2009

Sürüm : 4.2.5 Boyutu : 87.6 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı / DeMo Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Kybele Yazılım Eklenme Tarihi : 11-06-2009
PROGRAM HAKKINDA

Büyük acenteler için...

Attis / Profesyonel - 2009 Sigorta aracı kurumları (acenteler ve brokerlar) için geliştirilmiş bir kurumsal kaynak yönetim sistemidir.

Kısaca Attis/Profesyonel-2009

 • İşletmenizi bir bütün halinde çalıştıracak, kayıp-kaçağı, hataları azaltacak, mükerrerliği ve çatışmayı ortadan kaldıracak entegre ön muhasebe sistemi ile donatın.
 • Görev ve yetki planlaması ile, tali acentelerinizin, çalışanlarınızın, prodüktörlerinizin çalışma sistemlerini planlayın ve çalışanlarınızın verimliliğini artırın. İşletme üzerindeki etkinliğinizi yükseltin.
 • İşletme ve yönetim maliyetlerinizi kontrol edin ve en aza indirin.
 • Şirket ve tali acente veri bütünlüğü hizmetleri, Kobi2B ve Sanal Pos ile veri giriş hatalarını minimize edin.
 • Tali acente veri bütünlüğü hizmetleri ile tali acentelerinizle bir bütün halinde çalışın.
 • Etkin CRM araçları ile müşterilerinizi yakın takibe alın ve pazarlama/satış performansınızı artırın.
 • Görev yöneticisi ve proje yönetimi ile tali acentlerinizi, prodüktörlerinizi ve şirket çalışanlarınızı orkestra şefi gibi yönetin.
 • Güçlü tek düzen muhasebe rutinleri ile kolayca ve düşük maliyetli gerçek muhasebe uygulamasına geçin.
 • Müşterilerinize ve tali acentelerinize internet yardımı ile ulaşın ve sürekli iletişim halinde bulunun.
 • Kobi2B ile banka şubenizi ofisinize taşıyın.
 • Yeni nesil CRM santraller ile Attis`i entegre ederek işletmenizi bir çağrı merkezi gibi çalışır hale getirin.

  Attis/Profesyonel-2009`u Detaylı Tanıyalım :

  Modüler yapısı ve esnek alt yapı seçenekleri sayesinde, tekdüzen muhasebe, enflasyon muhasebesi, sabit kıymetler, CRM, iş akış yönetimi, İnsan kaynakları yönetimi, doküman yönetim sistemi, Portal desteği ve teminat yönetimini de içeren tam bir KURUMSAL KAYNAK YÖNETİM SİSTEMİ`ne kadar her boyutta acente uygulaması için ölçeklendirilebilir çözümler sunar.

  İşinizi, banka sistemleri ve diğer üye işyerleri ile entegre eden Kobi2B®, müşteri ilişkilerinizi yönetmenize yardımcı olan ve özellikle sigorta aracılarının ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmış olan @CRM ve müşterilerinize ve tali acentelerinize on-line hizmet sunmanızı sağlayan @OnLine sistemin diğer yüksek katma değerli parçalarıdır.

  Güçlü satış ve pazarlama ağı yönetimi :

  Tali acente veri bütünlüğü hizmetleri sayesinde, tali acentelerinizin ve sizin tam bir bütünlük içinde çalışmanızı sağlar.

  İster sahada ister lokalde olsunlar tüm çalışanlarınız ve prodüktörleriniz ile on-line olarak etkin görevlendirme ve görev denetimi iletişimi sağlar. Bu sayede ç.alışanlarınızın verimliliğini etkin biçimde artırır.

  Etkin müşteri ilişkileri yönetimi hizmetleri :

  Attis içerdiği modern CRM (müşteri ilişkileri yönetimi) araçları ile işletmenize güçlü CRM fonksiyonları sunar. Attis`in CRM rutinleri ile etkin CRM uygulamaları gerçekleştirmeniz hatta işletmenizi bir çağrı merkezi gibi çalışır duruma getirmeniz son derece kolaydır.

  Güçlü tek düzen muhasebe alt yapısı :

  Attis Logo Yazılım® `ın her seviyeden "Tek Düzen Muhasebe" uygulamasına ister XML, isterseniz LogoObjects® modeli entegrasyon sağlama imkanı ile, işletmeniz için en etkin Resmi Muhasebe Uygulamasını sağlar.

  Kapsamlı Kurumsal Kaynak Yönetim Sistemi :

  Attis, her seviyeden LOGO® iş/muhasebe uygulaması ile (GO®, TIGER®, UNITY®) entegre edilebilme özelliği sayesinde arka ofis uygulamalarınız için en yüksek katma değerli ürün grubuna sahiptir. Temel muhasebeden, insan kaynakları yönetim sistemine kadar ihtiyacınız olan tüm iş uygulaması, entegre çalışan Attis ve LOGO ürünleri ile A`dan Z`ye tüm enformatik sistem ihtiyaçlarınızı karşılar.

  Etkin kullanım :

  Attis, Windows`un çok görevli çalışma yapısını etkin bir şekilde kullanımınıza açar. Aynı anda birden fazla bilgiyi yönetebilir, aynı anda birden fazla konuyu inceleyebilirsiniz. Dakikalarınızı hatta saatlerinizi alan karmaşık sorgulamaları bir kaç tıklama ile halledebilirsiniz.

  Kişisel kullanım için özelleştirilmiş yönetim ekranları ve özelleştirilebilir kısayolları ile kullanımı çok kolay ve pratiktir. Sık yaptığınız işlemleri, sık kullandığınız poliçe türlerini, sık kullandığınız kambiyo senet türlerini ve sık kullandığınız kasa ve bankaları takip ederek hızlı erişiminiz için size "kullanıcı tercihleri" menüsü oluşturur.

  100`e yakın standard raporunu özelliştirerek kendi ihtiyaçlarınıza uygun binlerce rapor oluşturabilirsiniz. Tasarlanabilir size özel veri aktarım formları, size özel belge şablonları ile kurumsal kimliğinize yakışır şık bir dökümantasyon yapısı oluşturabilirsiniz.

  Hızlı başlangıç :

  Veri aktarım sihirbazı ile, Excel® dosyalarında bulunan müşteri, poliçe, taksit, kambiyo senedi (çek, senet, visa, mail order vs.), kasa ve banka kayıtlarınızı kolayca ve çabucak programa aktarabilir ve hemen programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  PROGRAM KAPSAMI

  Temel Modüller :

  Cari Hesap İşlemleri : Çalıştığınız sigorta şirketleri, tali acente ve prodüktörleriniz, çalışanlarınız ve müşterilerinize ait cari hesapları takip edebilmenizi sağlayan program modülüdür.
  Poliçe, Tecdit ve Zeyl Kayıtları : Ürettiğiniz poliçeler, tecdirler ve zeylleri takip edebilmenizi sağlayan program modülüdür.
  Kambiyo Senetleri : Tahsil çekleri, senetleri, banka poslarından yapılan tahsilatları, sigorta şirketlerine ait resmi mail-order ve pos kayıtları ila yapılan tahsilatları, ödeme amacı ile kullandığınız çekler ve kredi kartlarını takip edebilmenizi sağlayan program modülüdür.
  Kasa ve Bankalar : Kasa (elden/nakit) ve banka alacaklı cari hesaplar aracılığı ile yaptığınız tahsilat ve ödemeleri, elemanlarınıza ait alt kasaları, banka pos bloke (takas) ve kredi teminat hesaplarınızı takip edebilmenizi sağlayan program modülüdür.
  Hasar Dosyaları : Müşterilerinize ait hasarları takip edebilmenizi sağlayan program modülüdür.
  Taksit Takibi : Müşteri, tali acente ve prodüktörlerinizin taksitlerini topluca yönetmenizi sağlayan program modülüdür.
  Kapama Bordroları : Taksit Kapama sistemi ile çalışan acenteler için sigorta şirketi nezninde kapatılan taksitleri takip edebilmenizi ve mutabakat listeleri oluşturabilmenizi sağlayan program modülüdür.
  Sair Gelir ve Giderler : İşletme giderlerinizi ve sair gelirlerinizi takip edebilmenizi sağlayan program modülüdür.

  Ayrıca;
 • Dosya ve Doküman Arşivi,
 • CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi),
 • Görev Yönetimi,
 • Proje Yönetimi,
 • Muhasebeleştirme,
 • Tek Düzen Muhasebe,
  (Bu modül ayrıca satılır.)
 • LogoObjects®
  (Bu modül ayrıca satılır.)
  modülleri mevcuttur.

  Ek Modüller ve Araçlar :

  SMS ve e-posta yayınlama sihirbazı : GSM numarası ve e-posta adresi kayıtlı müşterilerinize kolayca ve SMS ve e-posta yayınlamanızı sağlayan araçtır.
  Sigorta şirketlerinden data aktarımı : Çalıştığınız sigorta şirketlerinden üretim bilgilerinizi (müşteri, polçe, taksit, adres, teminat, araç vs) aktarabilmenizi sağlayan program modülüdür.
  MsExcel® tablolarından Data Aktarımı : MsExcel® tablolarında bulunan cari hesap, poliçe, kambiyo senedi, kasa ve banka hareketi bilgilerinizi kolayca aktarabilmenizi sağlayan program modülüdür.

  Ayrıca;
 • Sanal POS otorizasyonu,
  (Bu modül ayrıca satılır.)
 • @Online (On-Line Acente Müşteri Araçları),
  (Bu modül ayrıca satılır.)
 • Tali acente veri bütünlüğü hizmeti,
  (Bu modül ayrıca satılır.)
 • @Online (On-Line Acente Tali Acente Araçları),
  (Bu modül ayrıca satılır.)
 • Yönetici Konsolu,
 • Microsoft Mail Otorizasyonu,
  modülleri mevcuttur.

  Lisans ve Fiyatlandırma :

  Programın ve modüllerinin fiyatları ve detayları hakkında üreticinin bu sayfasından bilgi edinebilirsiniz.

  Kullanım Kılavuzları :

  Üretici tarafından hazırlanan, daha detaylı kullanım kılavuzlarını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. (3.68 Mb)

  Programın Diğer Versiyonu :

  Programın daha sade bir hali olan Attis / Acentem 2009 versiyonunu sitemizden inceleyebilirsiniz.

  Ürün Karşılaştırma Tablosu
 • Attis / Acentem,
 • Attis / Profesyonel-Basic ve Attis / Profesyonel-Open
  modelleri karşılaştırması için buraya tıklayınız...

  Demo ve lisanslı kullanım için program kurulumunu anlatan resimli içeriğe buradan erişebilirsiniz.

  Editörün Notu : Ben de eski bir sigortacı olarak; denemek isteyen sigorta acentesi ve aracı kurumlara programı tavsiye ederim.
Attis / Profesyonel - 2009, Attis / Profesyonel - 2009 indir, sigortacı programı indir, sigorta acentesi programı indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: