KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 16
Ana Sayfa » İş - Ofis » Veritabanı » AS-Ya Site Yönetim

Sürüm : 1.0 Boyutu : 2.18 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista Üretici Firma : : AS-Ya Alper Şirvan Yazılım Eklenme Tarihi : 20-07-2009
PROGRAM HAKKINDA

AS-Ya Site Yönetim, site yöneticilerinin daire sakinlerine ait ödemelerini takibe yönelik bir programdır. Program, tek kullanıcılı olup kurulum gerektirmez. Site Yöneticileri! Defter hesabına paydos! Kim hangi parayı ödedi/ödemedi bilgisi, bir kaç tık ötenizde...

Program dört ekrandan oluşur.

1-Daire sakini bilgileri giriş

Programı kullanmaya ilk başladığımızda bu ekrandan daire sakinlerimize ait bilgileri girmekteyiz.
(+) tuşu ile adı soyadından başlayarak, blok, daire no, mesleği, eposta adresi, ev sahibi mi, kiracı mı olduğu ve varsa özel notunuzu girdikten sonra az evvel tıkladığınız (+) tuşu ile aynı sıradaki tuşu ile kayıt işlemini kaydedebilirsiniz. (Kaydetme, silme, düzeltme sistemi tüm programda yukarı da anlatıldığı gibidir.)
Daha sonra `faks ve telefon(lar)` bölümünden kişiye ait istediğiniz kadar telefon numarası girebilirsiniz.
Kişinin devreden borçları bölümünde ise programı kullanmaya başladığınız gün, kişinin mevcut borçlarını kalem kalem kaydedebilirsiniz. Bu bölümü sadece ilk kayıtta kullanmanız, programın doğru çalışması açısından önemlidir.

Borç Kalemleri

 

 • Aidat
   
 • Asansör
   
 • Genel Gider
   
 • Genel Onarım
   
 • Çatı Onarım
   
 • TV Gideri
   
 • Elektrik
   
 • Su
   
 • Geçmiş Borç Ödeme
   
 • Kapıcı
   
 • Diğer

  Ayrıca `ara` kutusu ile önceden kaydettiğiniz bir daire sakinini bulabilir, `yazdır` düğmesi ile de daire sakinleri listesini yazıcınızdan çıkartabilirsiniz.

  2-Hareket (yapılan işlem) giriş

  Bu ekranda `işlemi yapılacak kişiyi seçiniz` bölümündeki yön düğmeleri ile işlem yaptıracağınız daire sakinimizi bulduktan sonra her zamanki kayıt metodumuzla yapılan işleme dair `işlem türü, işlem tarihi, miktar` gibi bilgileri girebilir, işlemi kişinin borcundan düşebilir, ya da `düşme işlemi hatalı olmuşsa` borcuna ekleyebilirsiniz. Bu işlemler, programın çalışmasının mihenk noktaları olduğu için dikkatli kullanılmalıdır.

  3-Kişi bazlı rapor

  `Kişi bazlı rapor` ekranının kriterler bölümünde raporunu almak istediğiniz daire sakinini seçip tarih aralığını (program otomatik olarak son 1 haftalık periyodu seçer) dilediğinizce belirledikten sonra ( göster ) tuşuna basarak o tarih aralığında kişinin bütün işlemlerini kalem kalem görebilir, ( yazdır ) tuşu ile bu liste ve raporu yazdırabilirsiniz. ( Temizle ) tuşu ise kafa karışıklığına yol açmamak adına ekranı yeni bir rapor için temizler.

  4-Hareket bazlı rapor

  `Hareket bazlı rapor` ekranının kriterler bölümünde raporunu almak istediğiniz işlem türünü seçip tarih aralığını (program otomatik olarak son 1 haftalık periyodu seçer) dilediğinizce belirledikten sonra ( göster ) tuşuna basarak o tarih aralığında seçtiğiniz işlem türünde ÖDEYENLER ve ÖDEMEYENLER`i görebilirsiniz. Ayrıca o tarih periyodunda o işlem türünde size yapılmış toplam ödemeyi de gözlemleyebilirsiniz. Bu iki listeyi, ayrı ayrı yazdırabilirsiniz.

  ÖNEMLİ NOT:
  # Program kurulum gerektirmez, herhangi bir klasöre açıp kullanabilirsiniz.
  # İlk kullanım şifresi altı adet sıfırdır. Bunu değiştirebilirsiniz.
AS-Ya Site Yönetim, site yönetimi programı indir, apartman site yönetim programı indir, apartmanlar içni program yükle
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
AS-Ya Site Yönetim
SEÇME PROGRAMLAR