KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 11
Ana Sayfa » İş - Ofis » Sektörel » AS-Ya Servis Takip

Sürüm : 1 Boyutu : 1.38 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows XP/Vista/7 Üretici Firma : : AS-Ya Alper Şirvan Yazılım Eklenme Tarihi : 20-03-2010
PROGRAM HAKKINDA

Tamir için size gelen materyallerin kayıtlarını detaylı olarak tutabileceğiniz, kullanımı oldukça kolay bir servis takip programıdır.
Programın en önemli özelliği taşınabilir olması, yani kurulum gerektirmeden kullanılabilmesidir. Böylelikle programı, hafıza kartınızla (flash belllek) her yere taşıyıp dilediğinizce kullanabilirsiniz.

İçerik olarak servise getirilmiş ürün bilgilerini ve müşterilere ait hareketleri tutarak, kullanıcıya istenen tarih aralığındaki hareketlere ait raporlama imkanı vermektedir.

Programın Özellikleri

Kayıtlar

Arıza Tipi Giriş
Programı kullanmaya ilk başladığımızda kayıtlar ekranından arıza tiplerini girmekteyiz.

Arıza Giriş
Bu ekrandan bize gelen arızalı ürün ve müşterilerimize ait bilgileri girmekteyiz.

Raporlar

Rapor ekranında Raporunu almak istediğiniz tarih aralığını (program otomatik olarak son 1 haftalık periyodu seçer) dilediğinizce belirleyebilir, Arıza Tipini sorguya ekleyip çıkarabilirsiniz. Ardından (Ekranda Göster) tuşuna basarak belirlediğiniz kritere ait kayıtları görebilirsiniz.

Önemli Uyarı: Programın doğru çalışabilmesi için öncelikle "Arıza Tipi Giriş" bölümünden gerekli bilgilerin girilmesi gerekmektedir. Arıza tipi girişi yapmadan arıza girişi yapamazsınız.

Program ilk açılışında bu ekranla açılır. "Şifre Giriniz" yazan kutuya şifreyi girip (ilk kullanımda şifre "000000", yani altı adet sıfırdır) enter tuşuna basarak programa girebilirsiniz. Bu şifreyi dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz!

Program tamamen ücretsiz olup program içindeki destek alanlarına tıklamak bütünüyle kullanıcının inisiyatifindedir.

Virustotal sonucu ile ilgili: Symantec virüs mesajı hatalı mesajdır. bunun sebebini kısaca özetleyeyim. .net dilleri için ortak bir ara dil kullanılır ve projeler derlenirken derleyici tarafından bu dil kullanılır. Son günlerde .net dillerinin yaygınlaşması ve bu dillerle yazılan zararlı yazılımların Antivirüs firmaları tarafından sürekli veritabanına eklenmesi bazen ufak hatalara yol açabiliyor.

AS-Ya Servis Takip, bedava servis takip programı, malzeme takip programı, ürün takip programı
şakir 13.04.2010 - 04:19 teşekkür edrim dostum ellerine sağlık yazıcıdan çıktı veriyormu bu program
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: