KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 18

Sürüm : 1.5.0.7 Boyutu : 4.12 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows 2000/2003/XP Üretici Firma : : BilCo Systems Eklenme Tarihi : 15-04-2009
PROGRAM HAKKINDA

Antikor ilk ve tek bilgisayar bağışıklama sistemidir. Uygulamalarınızla bütünleşir ve her türlü virüs tehdidine karşı kendilerini korumalarını sağlar.

Tehditleri algılamak için herhangi bir veritabanına ihtiyaç duymaz. Antivirüs programlarının algılayamadığı tehditlere karşı da doğal bağışıklama sağlar.

Doğal bağışıklama virüs tehditlerini önler, virüslerden kaynaklanan değişiklikleri ve bozulmaları ne ölçüde olursa olsun onarır * .

Sadelik:
Antikor çok kolay anlaşılan içeriği sayesinde rahatça kullanılır.

Akıllılık:
Antikor, çalışma anında bütün virüs tehditlerine karşı uygulamanızı kontrol eder ve olası tehditleri uygulamanızdan çıkarır.

İşletim Sistemiyle Tam Uyumluluk:
Antikor, işletim sistemi uygulamalarıyla ** %100 başarı ile bütünleşir, çalışma anında bilgisayarınızda hiçbir yavaşlamaya ya da bellek azalmasına sebep olmaz. Tehditleri uygulamaların çalışma anında önler.

Tehditleri Önceden Algılayabilme Kabiliyeti:
Antikor, hiçbir virüs veritabanına ihtiyaç duymadan tehditleri algılar ve bunu sizin için sınıflandırır.

Eş Zamanlı Tarayıcı:
İstenilen büyüklükte sürücü veya dizini eş zamanlı olarak tarar ve olası tehditleri algılayarak sınıflandırır, bu özelliği ile işlem zamanını kısaltır.

* Bozulmalara karşı tam koruma yalnızca uygulamanın tamamı yedeklendiğinde geçerlidir.
** 32Bit Microsoft Windows işletim sistemi uygulamalarına tam uyumludur.

Önemli Lütfen Dikkat: Virüs tarama programı değildir. Sistem kurulumdan hemen sonra uygulamalarınızı bağışıklayarak virüslerin sebep olduğu bozulmalardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Antikor, Antikor indir, Antikor yükle, bilgisayar bağışıklama sistemi, bilgisayar bağışıklama programı, full Antikor indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: