KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 9
Ana Sayfa » Mac » Araçlar » Angry IP Scanner (Macintosh)

Sürüm : 3.0 Beta 4 Boyutu : 805 Kb Kullanım İzni : Full Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Mac OS X Üretici Firma : : Angryziber Eklenme Tarihi : 02-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

Angry IP Scanner (Angry IP tarayıcı) çok hızlı ve gelişmiş bir IP ve port tarama yazılımıdır. İnternette ve normal ağda her türlü IP ve port taraması yapabilirsiniz.

İnternet ve ağ işlemleri ile sürekli uğraşıyorsanız IP ve portları taramak için bir yazılıma ihtiyacınız varsa bu program tam size göre tasarlanmış.

Angry IP Scanner herhangi bir IP veya port taramak için tasarlanmış bir yazılımdır. Yazılım açık kaynak kodlu olduğundan rahatça her bilgisayara yüklenebilir ve dağıtılabilir, herhangi bir lisanslama işlemi yapmanıza ihtiyaç duymaz.

Angry IP Scanner, taradığı IP`leri hafızasında tutarken bu taramalar hakkında size derin bilgiler sunabilir örneğin taranan bilgisarın MAC adresini belirleyebilmektedir. Bunlara ek olarak NetBIOS bilgilerinide alabilmektedir bunlar; taranan bilgisayarın ismi, kullanıcı ismi, çalışma grubunun ismi gibi bilgileride kaydedebilmektedir. Tarama sonuçları CSV, TXT, XML olarak kaydedilebilir ya da IP-Port listesi olarak da görüntülenebilir.

DikkaT: Angry IP Scanner (Angry IP tarayıcı) internette ya da ağınızdaki herhangi bir kullanıcıya saldırı amacı ile yapılmamıştır. Yazılım bu tür amaçlarla kullanılmamalıdır. Bu amaçlarla kullanımında sorumluluğun tamamen size ait olduğunu lütfen unutmayınız.

Angry IP Scanner, Angry IP Scanner indir, machintosh için ip port tarama programı indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Angry IP Scanner (Macintosh)
SEÇME PROGRAMLAR