KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 10
Ana Sayfa » Oyun » Strateji » American History Lux

Sürüm : 1.12 Boyutu : 25.7 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı / DeMo Dili : Ingilizce Platform : Windows 98/Me/NT/2000/XP Üretici Firma : : Sillysoft Games Eklenme Tarihi : 28-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

American History Lux, Amerikan tarihini biçimlendiren savaşların bilgisayar ortamına aktarıldığı bir strateji oyunudur. Amerika Birleşik Devletleri`nin yükselişi için Kuzey Amerika`da sömürge kurmakla işe başlayabilirsiniz. Dünya savaşı ve ABD`nin deniz aşırı seferi takip edilebilir. Her savaş sonunda önemli bir şehir ve zaman, harita üzerinde ayrıntılı bir bilgi olarak belirtilir. Ayrıca Wikipedia sitesi üzerinden bu savaş ve geçmiş hakkında ayrıntılı bilgi de alabilirsiniz.

Oyunun içinde 4 farklı düzeyde meydan okuma var. Oyuna ana menüden başlayıp, oyuncu hareket ve taktiklerini belirleyebilirsiniz. Düşmana saldırmak için bir ordu seçin. Düşmanı bozguna uğrattıktan sonra otomatik olarak karanın o bölümü kontrolünüz altına geçmiş olur. Bu seriler adım adım tekrarlandıktan sonra bir ülkenin tümünü ele geçirebilirsiniz. Kazanan ordu üyelerine kart açılır. Her defasında bir ülkeyi yendiğinizde bir kart kazanırsınız. Daha fazla ordu için çeşitli evrelerde ticaret yapılabilir.

Strateji oyunlarından hoşlanıyorsanız American History Lux`u deneyebilirsiniz. Görsel bir harita üzerinde çalışabilir ve farklı ülkeleri renkli etiketlerle belirleyebilirsiniz.

Oyunun bu demo sürümünde sadece ilk üç savaş sınırlaması vardır. Satın aldığınızda tüm işlevler açılır. Lisanslı fiyatı ise 15$`dır.

Oyunun Windows haricinde Macintosh ve Linux sürümleri de vardır.

American History Lux, strateji oyunu, american savaşları
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
American History Lux
SEÇME PROGRAMLAR