KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 13
Ana Sayfa » Oyun » Zeka » ÇizAnlat

Sürüm : 1.9 Boyutu : 1.45 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Cikcik.com Eklenme Tarihi : 19-09-2009
PROGRAM HAKKINDA

Çevrimiçi (online) çizim tahmin oyunu. 4 kişi ile oynanır. Her oyuncu sıra kendisine geldiğinde sistem tarafından rastgele verilen kelimeyi diğer oyunculara çizim yaparak anlatmaya çalışır. Kelimeyi anlatmak için oyuncuya bir buçuk dakika süre verilir. Çizime bakarak kelimeyi doğru tahmin eden oyuncu puan kazanır. Önce tahmin eden oyuncu daha yüksek puan kazanır. Anlatan kişi de anlattığı kelime ne kadar çok oyuncu tarafından bilindi ise o kadar çok puan kazanır. Kelimeyi anlatan oyuncunun 3 ipucu hakkı vardır. İlk ipucunda kelimenin kaç harften oluştuğu, ikincisinde kelimenin ilk harfi, üçüncüsünde kelimenin ilk iki harfi diğer oyunculara bildirilir. Anlatan oyuncu ne kadar az ipucu kullanarak diğer oyuncuların bilmesini sağlarsa o kadar çok puan kazanır. Masa açan oyuncu oyunun kaç tur oynanacağını belirler. 4, 6, 10 tur seçenekleri vardır. Örneğin 4 tur seçeneğinde her oyuncu dörder kelime anlatır. Toplam 16 kelime anlatılmış olur.

Ayrıca masadaki oyuncular isterlerse rakiplerini kameradan görebilir ve sesli iletişim de kurabilir. Kelimeyi anlatırken ekrana harf şekli çizmek yasaktır.

ÇizAnlat, bedava ÇizAnlat, bedava ÇizAnlat indir oyna, zeka, oyun
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
ÇizAnlat
SEÇME PROGRAMLAR