KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 10
Ana Sayfa » İş - Ofis » Sektörel » Çiçekçim

Sürüm : 1.0.1 Boyutu : 10.5 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı / DeMo Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Data Çözüm Yazılım Eklenme Tarihi : 27-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

Çiçekçim yazılımı çiçekçiler ve çiçek satışı, teslimatı yapan işyerleri için hazırlanmış çok güzel bir yazılım. Çiçekçiler için cari kart takibi, sipariş ve stok takibi için özel olarak hazırlanmış şık, sağlam ve pratik bir programdır.

Bu program sayesinde artık veresiye defterini çöpe atabilirsiniz. Müşterilerinizi resimleri ile kaydedebilir, hesaplarına borç veya alacak kaydı yapabilirsiniz.
Yazılım ile çiçekçiler çiçek stoklarını yönetebilirler. Uzağa teslim edilecek çiçek siparişlerini kayıt altına alabilirler, yazıcıdan her tür raporu alabilirler.

Yazılımda her müşterinin bir kartı vardır. Aldığı çiçekler, verdiği siparişler, cari bilgileri müşterilerin kartlarında görüntülenir. Çiçekleri aldığınız toptancıların kartları da ayrı bir modül olarak yer almaktadır. Satışlarda stoktan çiçek adeti otomatik düşer. Böylece ne kadar çiçek kaldığını görebilirsiniz. Adreslere teslim edilecek siparişler de adreslere göre raporlanarak sizin için hazırlanır.

Programda her modülde ayrıntılı yazıcı çıktıları alabilirsiniz. Ayrıntılı arama modülü ile istediğiniz kayıtlara saniyeler içerisinde erişebilirsiniz. Program arayüzü çok sade olup yeni bilgisayar kullanıcıları tarafından bile kolaylıkla kullanılabilecek tarzda hazırlanmıştır. Müşterilerinize yaptığınız veresiye satışlar, borç alma-verme işlemleri gibi birçok işlemi program sayesinde yapabiliyorsunuz. Programa giriş sizin belirlediğiniz bir şifre ile oluyor. Böylece verilerinizi yabancı ellerden korumuş oluyorsunuz. Fakat şifre belirleyene kadar şifresiz giriş olmaktadır.

Çiçekçim, çiçek satışı, cari kart takibi, sipariş stok takibi, çiçekci programı indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: