KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 9
Ana Sayfa » Sektörel » Jeroboam » Şarap mahzeni

Sürüm : 6.16 Boyutu : 6.79 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows NT/2000/XP/Vista Üretici Firma : : Jerrycan Eklenme Tarihi : 22-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

Şarap mahzeni yönetme yazılımı. En iyi bağ bozumlarını takdir etmeye yardımcı olmaya çalışan bir programdır. Programın içindeki mahzen kitabı, mahzenler için her şarabı içeren bir bilgi dosyadır. Stok yöneticiliği ve şaraplar hakkında bilgi vermesi açısından yardımcı olur. Programın içinden istediğiniz şarabı seçerek özelliklerine bakabilirsiniz. Şarabın rengi, üretim bölgesi ve bazı bilgilere göz atabilirsiniz(konum, ünvan, ülke gibi). Programın arama özelliğiyle tüm içerikleri süzebilir ve sadece o yıla ait şarapların sayısını gösterebilirsiniz.

`New` butonuna tıkladığınızda yeni bir şarap eklemesi yapabilirsiniz. Yeni parçada ihtiyaç duyacağınız bilgiler ise şöyledir: Renk, ülke, bölge, ünvan, arazi, üretici, bağ bozumu bilgilerinin yanında mahzendeki konumu, şişe sayısı, olgunluk yılı (içmeye hazır), yorumlar, kaynak/satıcı, resimler gibi bilgiler girilebilir.

Doldurduğunuz her bilgi veritabanı içinde yer alacaktır. Listeden bir ad seçtiğinizde (üretici, ünvan, ülke gibi) aynı üreticiden sık sık şarap almışsanız bunu tesbit edebilirsiniz. Eğer yeni adlandırma listede yoksa listeye dahil edilir.

Mahzen içeriğinin istatistiğini yapabilirsiniz. Şişe sayısı, şarap sayısı ve toplam değeri gibi. Ayrıca renge, ülkeye, bölgeye, bağ bozumuna göre istatistik yapabilir ve bunları bir grafik içinde gösterebilirsiniz. Bu bilgilerin ayrıca çıktısını da yazıcıdan alabilirsiniz.

Program sadece İngilizce ve Fransızca dillerini desteklemektedir. Programın içinden veritabanını yedekleyebilir, bir sorun çıktığında yedeklediğiniz veritabanını geri yükleyebilirsiniz.

Programın deneme sürümünde sadece 10 şarap kaydı yapabilirsiniz. Lisanslı kullanım fiyatı ise 14 EURO`dur.

Jeroboam, şarap mahzeni, şarap mahzeni yönetme programı, şarap mahzeni kitabı
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Şarap  mahzeni
SEÇME PROGRAMLAR