KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 9
Ana Sayfa » İş - Ofis » Eğitim » İngilizce Kursu Yardımcı Programı

Sürüm : 1.0 Boyutu : 9.41 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : DDM English Fast Courses Eklenme Tarihi : 03-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

DDM English Fast Courses`ın ingilizce kurslarında kullanılmak amaçlı hazırladığı bu program sayesinde kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği hazır bilgilere erişebilmeleri amaçlanmıştır.

İngilizce Kursu Yardımcı programı sayesinde kursiyerler kelime bilgilerini geliştirerek aynı anda öğrendikleri kelimelerin ingilizce okunuşlarını da dinleyebilecekler. Programda Türkçe`den İngilizce`ye ve İngilizce`den Türkçe`ye olmak üzere iki yönde çeviri mevcuttur. Sözlük ihtiyacınızı karşılayabileceği gibi çeviri yaptığınız kelimenin İngilizce okunuşunu da dinleyebileceksiniz. Dolayısıyla programı sesli sözlük olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca çeşitli mekanlarda muhtemel geçebilecek konuşma örnekleri ile İngilizce`de öğrenilmesi gereken temel yapılar da program içinde verilmiştir. Örneğin bir telefondayken veya alışveriş yaparken kullanabileceğiniz soru ve cümleleri programda görebilirsiniz.

Program eğitim konuları zaman içinde güncellenecek olup programda bulunan update butonundan güncellemeler hakkında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz programı küçültme tuşu ile küçülterek ihtiyaç duyduğunuz bir zamanda hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Programın hakkında bölümünde ise ingilizce kursları hakkında kampanyalardan ve avantajlı programlardan haberdar olabileceğiniz flash animasyon bölümü de mevcuttur.

İngilizce Kursu Yardımcı Programı, ingilizce kursu, ingilizce kurs programı, ingilizce kurs programı indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: