KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 16
Ana Sayfa » Güvenlik » Çeşitli » Çoklu Virüs Test Programı

Sürüm : 2.0 Boyutu : 139 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : VirusTotal Eklenme Tarihi : 14-12-2010
PROGRAM HAKKINDA

Program Hakkında
VirusTotal Uploader ile bilgisayarınızdaki dosyaları sağ tıklayarak virustotal.com adresine yükleyerek 40`ın üzerinde antivirüs yazılımı ile test edebilirsiniz.

Sitemizde de programları sizlere daha güvenilir bir şekilde ulaştırmak için kullandığımız bu servis tamamen ücretsizdir.

Virustotal sistemi ile dosya taratmak için 4 farklı seçeneğiniz bulunmaktadır.

 • İnternet tarayıcınız ile virustotal sitesini ziyaret ederek
 • scan@virustotal.com adresine başlığı SCAN olan, ekte ise taratmak istediğiniz dosya olan bir e-posta göndererek
 • VirusTotal Uploader programını kurduktan sonra taratmak istediğiniz dosyaya sağ tıklayıp, gönder menüsünden VirusTotal Uploader`ı seçerek
 • VirusTotal Uploader programını açıp, ister internetten indirmek istediğiniz bir programın adresini girerek isterseniz de bilgisayarınızdaki bir dosyayı seçerek taratma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Program seçtiğiniz dosyanın md5/sha1/sha256 değerini kontrol ettikten sonra Virustotal sisteminde daha önceden taratılmış ise dosya sonuç sayfasını anında açmaktadır. Eğer daha önce taratılmamış bir dosya ise otomatik olarak dosyayı Virustotal sistemine yüklemekte ve tarama işlemini başlatmaktadır.

  Ayrıca program ana penceresini açtığınızda o an bilgisayarınızda çalışan programlar listelenecektir. Bu listede şüphelendiğiniz dosyaları direkt olarak program içerisinden tarama yaptırabilirsiniz.

  Virustotal sisteminin tarama yaptığı antivirüs programlarının listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Önemli Lütfen Dikkat: Program 20 MB boyutuna kadar olan dosyaları desteklemektedir. 20 MB üzerindeki dosyaları yüklemeye çalıştığınızda hata mesajı görüntülenmektedir.
VirusTotal Uploader, internet üzerinden virüs tarama, netten dosya tarama programmı
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Çoklu Virüs Test Programı
SEÇME PROGRAMLAR